Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtok ajánlani dúlákat...

Tudtok ajánlani dúlákat Budapesten? Kinek milyen tapasztalata van velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kecskeméti dúlám volt, de pesten szültünk. www.elladula.hu. Pestiek közül csak névröl ismerem a Lénárd Orsit. Nézz szét a neten,én anno a magyar dula szövetség honlapján nézegettem a dúlákat.
2015. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, nálunk még nem terjedt el annyira, és a szülészeteken sem kedvelik őket. Van hol egyenesen ki vannak tiltva, vagy a doki mondja azt, hogy ha dúlát fogadsz ő nem vállalja a szülésvezetést.... Úgyhogy mindenképp járj utána hogy ahol szülni fogsz ott mi a hozzáállás. Ismerkedni persze érdemes ezzel műfajjal: A Fadrusz 14-ben (XI. kerület) van egy SokSzínTér nevű központ, ahol dúlákkal is lehet találkozni és tartanak szülésre felkészítő előadásokat. Amúgy meg Keszler Vikit ajánlanám, 3 kisgyereke van, úgyhogy teljesen tudatában van miről szól a várandósság és szülés. Emellett pedig végtelenül kedves, empatikus kisugárzású. A Békés dúlakör tagja.
2015. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!