Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok! Akinek kicsi a fájdalo...

Csajok! Akinek kicsi a fájdalom küszöbe hogy viselte a szulest?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok es ahogy közeledik az idő mindenki mondja hogy nagyon nehéz lesz nekem a szules majd megtudom stb mert kb a fájdalom küszöböm egyenlő a nullával ( ami igaz is, de isten latja lelkem nem tehetek róla)

Meselnetek nekem?



2015. júl. 16. 21:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Erre én is kíváncsi lennék. Még nem szültem, de epegörcsöm az volt. Nem egyszer könyörögtem, hogy öljenek meg. Már a menstruációs görcsöktől is teljesen kivagyok. Ezek után mit várjak a szüléstől?
2015. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%
előre megbeszélés esetén császármetszés (ha szeretnétek.
2015. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%
Én jó hosszan vajúdtam, nehéz is volt fizikailag, mindenféle fájdalomcsillapító nélkül szültem, óbégattam is rendesen, de komolyan mondom, volt olyan migrénem már egyszer, ami rosszabb volt. Egész más tudatállapot egy szülés, letompul az ember, sodródik és minden fájdalom törlődik az emlékezetből, mert a gyerek miatt megéri az az egy-két nap szenvedés. Ne félj tőle, menni fog, fontos a belülre figyelés és a relaxáció közben, tényleg segít.
2015. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
17%
és...az sem könnyeb mármint a műtét utáni heggyógyulás nálam sajnos nagyon sokáig 3évig tartott.NAaa ez nem ilyesztgetés ne vedd annak nálam így történt.Minden jót ölelésem
2015. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Persze azt tudom hogy a gyerekert mindent es mikor mellkasomra fektetik elmúlik minden, de akkor abba a par órába milyen volt?
2015. júl. 16. 22:05
 6/30 anonim ***** válasza:
68%

Én azt vettem észre, hogy annyira elfárad az ember a végére (fizikailag rettentően igénybevesz), hogy egyszerűen nincs kapacitása az idegrendszernek rendesen érezni a fájdalmat.

Maga a szülés szerintem nem volt olyan vészes, gyulladt fog vagy vesegörcs jobban fájt.


Viszont nekem fennmaradt a méhlepény és az kézzel, érzéstelenítés nélkül tépkedték egy darabig. Na, AZ nagyon fájt. Szó szerint olyan érzés volt, mintha beleznének. Ahhoz képest a szülés csiklandozás volt.

2015. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és elég alacsony a fájdalomküszöböm, nekem egy vérvétel is komoly fájdalom kategória.
2015. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
57%
Fájdalomcsillapítóval.
2015. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon fájt, mindig azt mondják elfelejted, én nem felejtettem el, rohadtul fáj, de amint meglesz a baba elmúlik a fájdalom. felkészülni nem igazán tudsz rá, a jutalom pedig örökké tartó szerelemnél sokkal de sokkal erősebb érzés, egy igazi kis kincs lesz
2015. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az alacsony fájdalomküszöb nem függ össze azzal, hogy ki mennyire bírja a szülést. Ahogy írták, teljesen más tudatállapot és nagyban függ a lelki dolgoktól.
2015. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!