Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok! Akinek kicsi a fájdalo...

Csajok! Akinek kicsi a fájdalom küszöbe hogy viselte a szulest?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok es ahogy közeledik az idő mindenki mondja hogy nagyon nehéz lesz nekem a szules majd megtudom stb mert kb a fájdalom küszöböm egyenlő a nullával ( ami igaz is, de isten latja lelkem nem tehetek róla)

Meselnetek nekem?



2015. júl. 16. 21:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%

Én azt hittem, kemény csaj vagyok, aztán kiderült, hogy nem.

14 óra volt az egész, a magzatvíz elfolyástól , amíg kibújt a baba. Ebből 8 óra ment emelt oxival, azt hittem, nem fog menni. És a legrosszabb az volt, hogy elmenekülni sem tudtam az egész elől... Annyira fájt, hogy hánytam, egyfolytában üvöltöttem, mint akit ölnek, mert szinte összeértek a fájások, és az EDA nem hatott. Nekem "csak" a hasam alja fájt, mint mensikor. De valami iszonyú durván. Azt hittem, ilyen fájdalom nincs is. De van. Akkor amikor túlvoltam rajta, kibújt a baba, megszűnt minden fájdalom. :)

Akkor megfogadtam, hogy én aztán többet nem szülök!!!

Ééééééééééés 20 hónap múlva megint ugyanabba a szülőszobába kerültem. :) Ez 5 óra volt és az utolsó 1/2 óra volt durva, de az egész simán bírható volt, pedig oxit is kaptam.

Nem mindegyik szülés egyforma szerencsére. :)

Lehet alig fogod érezni.

Ki fogod bírni, az a lényeg! :)

Csak gondolj arra például, hogy mennyi sok ember született már. Ez mennyi de mennyi sok szülés. Menni fog. :) Ne aggódj.

2015. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Én kisfiam 9éve amikor próbálkozott kisfelébújni nagyon fájt,de sajnos nem tágultam csak nagyon picikét 6óra elteltével szívhang végett sürgő császárt kért az orvos-ok átsétáltunk a műtőbe már nagyon kértem vegyék ki nehogy gond adódjon,és nekem is nagyon fájt.Megkaptam az érzéstelenítőt gerincbe onnatól nem éreztem semmit.NAgyon szerettem volna megszülni (pedig nagyon fájt ugye mert szinte nem tágultam semmit)természetes úton de az orvos nem engedte.Beláttam azonnal jobb lesz akkor a sürgő császár
2015. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valszokat a szemembe minden anya egy hős :) egyébként mitől függ hogy valaki 2orat vajuld vagy 12-ot? Vagy eztis a természet intézi? :)
2015. júl. 16. 22:25
 14/30 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem volt vészes. Felkészítettem magam a lehető legrosszabb fàjdalomra, annàl azért jobb volt.
2015. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
A vajuldas a menszi szeru görcs a tolófajas pedig a WC-re menos ugye? :)
2015. júl. 16. 22:28
 16/30 anonim ***** válasza:
71%
Utolso vok: úgy viseltem h kiabáltam ami nem tetszett nekik de ki nem tojja le akkor nem tudtam erre gondolni. A melltartót letéptem magamról udegességemben h melegít :D a doki varrás közben kérdezte h hány gyereket akarok akkor nem azt mondtam h soha tobbet nem szülök hanem hogy még kettőt :D a fájások közti szünetek nélkül nem bírtam volna..
2015. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
79%
Igen olyan pontosan csak ugye erősebben. A tolófájás nagyon durva volt, azt mondogattam az orvosnak hogy be fogok kakilniiiii (pedig nem). Ha nyomsz az a rossz ha nem akkor meg az..
2015. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
79%
Akkor csak arra koncentrálsz h túléld. És igeb túl fogod. Inkàbb azért imádkozz h rövid legyen az a jó!
2015. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondtak hogy a tolófajas a vajuldashoz képest meg se erzem majd, de gondolom mindenkinél mas :)
2015. júl. 16. 22:43
 20/30 anonim ***** válasza:
79%
Uhh nekem a tolóèrzés volt a legrosszabb. Illetve nem. Amikor mondta a doki egy fàjásnál hogy nem nyomuuuunk. Na az elég szar volt. De túléled tényleg.
2015. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!