Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára vagyok kiírva, de semmi...

Mára vagyok kiírva, de semmi jele, hogy megszeretne születni. Ki mennyivel hordta túl a babáját?

Figyelt kérdés
Holnap be kell feküdnöm a kórházba terminus lejárás miatt. :( Már mindent kipróbáltam, a nagytakarítástól kezdve a szexig mindent... Meddig akar bent maradni a kisfiam? :(
2015. júl. 19. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha nem is ma, de par napon belul meg fog szuletni a baba.
2015. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
9 nappal hordtam túl, kínzó volt a várakozás, végül magától indult be szerencsére.
2015. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
10 nappal hordtam túl, de indított szülésem volt, nem jött magától :-(
2015. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
7nappal magàtól indult.
2015. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
2 nappal a terminus után szültem, magától indult. A kiírás napján semmi jele nem volt még, másnap az nst fájásokat mutatott, de csak enyhe keményedéseket éreztem és ugyanúgy csak 1 ujjnyira voltam nyitva, mint az előtte lévő 2-3 hétben, így az orvosom is hazaengedett még. Visszagondolva kissé nyűgösebb voltam aznap, de a meleg számlájára írtam és egyébként is szenvedtem már az utolsó 1-2 hétben, szóval nem sejtettem semmit. Másnap reggel elkezdett folyni otthon a magzatvíz és mentünk szülni. :)
2015. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem másnap reggel megindult magátol, de csak rá egy napra született meg :)
2015. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2 hetet hordtam túl a kisfiamat. Azt hittem megőrülök a várakozástól, mindent kipróbáltam a szülés megindítására, de nem jött be. Oxitocintól sem indult be, de a gyerek szívhangja leesett, így azonnali császárom lett.
2015. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az önzőség, ha megkérem az orvosomat holnap, hogy a héten indítsa meg? Van itthon egy 4 évesem. Persze az apukájával és jó helyen, de nem szeretnék heteket kórházban lenni. :(
2015. júl. 19. 17:04
 9/19 anonim ***** válasza:

Hetekig nem leszel benn. Bár nem értem, ha mára vagy kiírva miért kell másnap befeküdnöd. Vagy messze laksz a kórháztól? Nekem csak be kellett volna járnom minden nap vizsgálatra.

Egyébként én is úgy voltam, hogy délelőtt nst-n még semmi nem volt, mondták is pedig, hogy jó lenne megszülni. Délután bementem 6-kor, hogy furán érzem magam, 7-kor már megvolt a baba.

2015. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy héttel hordtam túl, magától indult. Várj türelemesen, jobb ha magától indul.
2015. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!