Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek megváltozott az arca...

Akinek megváltozott az arca szülés előtt, annak mennyivel előtte kezdődött ez?

Figyelt kérdés
Jövő hétre vagyok kiírva császárra, de már vagy harmadszor kapom ma meg, hogy furcsa az arcom, nagyobb a szám, az orrom. Én nem látom magamon, a család se, de aki ritkábban lát, annak már feltűnik. Kicsit félek, hogy elindul előbb a babám, a derekam fájdogál is, de nem nagyon. Nektek mennyivel szülés előtt változott meg az arcotok, meddig húztátok még? 37+5 hetes vagyok
2015. jún. 30. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3 héttel a szülés előtt kezdett "szétcsúszni" az arcom. 1 hét múlva már én is láttam, hogy más lett, reménykedtem is, hogy előbb jön a manóm (végig nagyon nagy volt), ehhez képest 4 napot késett.
2015. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú köszi, ez biztató :) örülnék, hogy ha a kiírt napot nem is, de a jövő hetet megvárnánk, mert nincs a héten az orvosom... nyilván megműtenek nélküle is, de úgy azért jobb lenne.
2015. jún. 30. 15:21
 3/6 Wiky93 ***** válasza:
Nekem a számra mondták, hogy megduzzadt, már elég a végbe vagyok. Nem tudom pontosan hány hetes lehettem de kb 35..
2015. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wiky93 ***** válasza:
Ja és én se vettem észre magamon csak kb 39-ik héten.. Lusta volt a lányom így a 41-ik héten burokrepesztéssel született.
2015. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kb. 3 nappal a császár előtt, szerintem még egy hetem lett volna amúgy.

egyébként jó időben vagy már, ha meg is indul, az se baj, de szerintem ilyen "tünetekkel" még simán összejöhet a tervezett időpont :)

2015. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, remélem kibírja akkor a kisasszony :) Baja már nem lenne, azt tudom, de jó lenne, ha nem lenne szabin az orvosom már, mikor jön :)
2015. jún. 30. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!