Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mennyi ideig...

Császár után mennyi ideig normális a vérzés?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz 3 hete,hogy császároztak, viszont még mindig van vérzés, jobban mondva nem tiszta vér, hanem inkább barnás színű,meg a sebem felett még elég érzékeny. Ezek normálisak 3héttel műtét után?
2015. júl. 21. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi ideig, mint nem császár esetén. A tisztulás ideje nem függ attól, hogy hogy jött ki.

Az meg egyéni, hogy kinek meddig tart.

2015. júl. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akár 5-6 hétig is tarthat, tényleg egyéni.


Nekem úgy tartott 6 hétig, hogy a méhemet utána még át kellett kaparni és ilyenkor jóddal is átöblítik, illetve véredény összehúzó folyadékkal is.

2015. júl. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hetig is normalis...azert hivjak az elso 6 hetet verzeses idoszaknak...en kb a 4. hetig vereztem e smeg utani is hol veres hol kevesbe veres folyasom.volt a 6. hetig..
2015. júl. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 3 hétig vereztem.
2015. júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak mert van egy ismerősöm, aki azt mondta, hogy ő összesen műtét után 3napig vérzett,meg a barátnője is egy hétig. Én meg jól megijedtem,hogy mi bajom van, hogy még mindig vérezgetek.
2015. júl. 21. 08:14
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hétig normális, és ennyi ideig véreztem császár után.
2015. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyéni, ahogy akár a menstruáció sem tart mindenkinek ugyanannyi ideig.

Császár után kb. 3-4 hétig véreztem, utána majdnem a 6. hétig még barnáztam.

Van olyan barátnőm, aki 10 éve szült, de hidegfront esetén a mai napig érzékeny neki a vágás helye.

2015. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!