Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Debreceni Klinikán mi a...

A Debreceni Klinikán mi a bevett szokás ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Második babával vagyok várandós, az elsőt még másik városban szültem, természetes úton, komplikációk nélkül, viszonylag könnyen/gyorsan. Most viszont faros a baba. Bár szülésig még van egy kis idő, tudom, az utolsó pillanatban is megfordulhat..De ha így marad, akkor itt Debrecenben automatikusan császár vagy hüvelyi szülés? Nincs fogadott orvosom, nem is tervezem, hogy legyen (kezdetektől egy orvoshoz, a körzetihez járok).
2015. júl. 22. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem Debrecenben szültem ugyan - majd biztos jön olyan, aki igen -, de nekem azt mondták, hogy ilyen esetben már mindenhol császároznak.
2015. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Klinikán szültem 3eve. Barmilyen komplikációiknál ők inkább a császárt javasolják. Nalam nem volt faros nekem ctgn szivlassulas volt. Csaszar lett. Nem volt orvosom. Most is csak azert van hogy ott szulhessek mert a vidékiek miatt viaskodnak a kenezyvel. Csakis a klinikan szulnek. Itt azonnal a legjobb helyen van a pici ha baj van.
2015. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly szültem ott.. sokáig faros volt ezért én is rákérdeztem. Mivel 2. baba volt azt mondták meg kell szülni (ráadásul fiú). Vajúdás alatt folyton leesett a szívhang, de az ügyeletes orvos le se szarta. A szülésznőnek köszönhetem hogy egészséges gyerekem lett.
2015. júl. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!:)

Akkor tehát ha nincs esetleg komplikáció, meg kell szülnöm hüvelyi úton, bármennyire is rettegek ettől. :(

2015. júl. 23. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínű. Orvosod nincs? Esetleg ha fogadsz. Mondom nekem jó ugyeletes orvosok voltak 3eve. Mikorra vagy kiírva?

2es

2015. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!