Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni klinikáról kérdeznék...

Debreceni klinikáról kérdeznék. Mi a szokás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kórházi hálóing kötelező?Vagy a saját kötelező?A babát kórházi ruhába öltöztetik, vagy sajátba?Hogyan készüljek.(Bár, ha minden saját, akkor bőrönddel kell menni?)Mennyi pelenkát kap egy baba/nap-kap egyáltalán?2.baba, de az elsőt máshol szültem, nem tudom, itt mi a szokás.Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 21. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Igaz nekem a lányom 8 éves lesz már,de akkor korházi hálóing miután megszültél,igaz én sajátba voltam,a babák is korházi kis ing meg tipegő,pelenkát is adnak én még hoztam haza is vagy 3-4 db-t.Meg saját részre is adnak betétet.

Azóta nem tudom mi a helyzet.Jó egészséget kivánok nektek!

2011. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szüléskor/vajúdás alatt csak kórházi "hálóing" lehet rajtad. Ide érdemes még vizet, szűrt levet, szívószálat, papucsot, amiben zuhanyozhatsz is,, ill ha fázós vagy akkor zoknit. A babára alapból kórházi ruhát adnak, de nyugodtam át lehet aztán öltöztetni otthonról hozottba. A babának minden nap adnak tiszta garnitúra ruhát, vagy akkor is, ha valami "baleset" történik. Kissapkát, vékony takarót, textil pelust érdemes bevinni, mert a folyosó igen huzatos a meleg szobákhoz képest.

Az osztályon ha nem szeretnél saját hálóruhát, akkor lehetsz a kórháziban. Pelenkát napi 5-öt adnak, de lehet pluszt kérni. Neked szintén adnak betétet, arra nem emlékszem már, hogy mennyit, de ahányszor kérsz, mindig hoznak (nekem még itthonra is jutott abból, annyit kaptam)

2011. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nagyon kedves vagy.Ebben reménykedem én is, hogy így van, mert nem óhajtok beköltözni, ott meg jó az is ami ott van.Utálok sok cuccot pakolni még nyaraláshoz is, nemhogy ide.Nem igénytelenség, csak olyan szépek azok a hálóingek :)

Még fotózkodtam is az első alkalommal, de ott kötelező volt a kórházi.Jól néztem ki benne-jól állt.:D

2011. febr. 21. 10:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második neked is köszi.(Neked mikori az infód?)
2011. febr. 21. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
A második válasz megfelel a 2009 nyári szokásnak és úgy tudom azóta se változott semmi. Én a kórházi hálóinget használtam, éjszaka sokszor pecsétes lett, vhogy mindig mellé is pecsételődött a betétnek, így nem a sajátomat koszoltam. A kisfiamra viszont csak sajátot adtam, olyan jó érzés szépen felöltöztetni, babusgatni.
2011. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2009 decemberében szültem. Én azért a Klinikai hálóingben nem hogy nem fényképezkedtem, de attól féltem, hogy az újszülött gyermekem megáll a fejlődésben:)))) Viccen kívül a célnak tökéletesen megfelelt.

Gondtalan babavárást, könnyű szülést kívánok!


Második voltam újra. (14 hós gyermek és 9 hetes pocaklakó anyukája)

2011. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszokat.A hálóing persze rajtam is ronda volt-ezért készült a kép-örök mementó.Csak vicceltem, hogy jól állt.Szerintem ember még nem született a Földre, akinek az jól állt volna.:)
2011. febr. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!