Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen lenne számodra a...

Milyen lenne számodra a tökéletes álomszülés?

Figyelt kérdés
Környezet, jelenlevők, testhelyzet, érzések, minden érdekel.
2015. júl. 24. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha kiteleportálnák a babát belőlem.
2015. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Álomszülés az lenne, ha:

- tudnám, tuti minden rendben lesz a gyerkőccel!

- többször nem törnék szét a medencecsontomat, farokcsontomat, keresztcsontomat szülés előtt, közben...

- nem egy wc-s szülészeten lennék

- lenne pihi-idő és fájás nélküli állapot a tolófájások között

- kipihent lennék mikor beindul a szülés

- a férjem is kipihent lenne :)

- nem kéne attól rettegnem, hogy császár lesz a végén (félek az epiduráltól!)

- a dokim tuti ott lenne ismét!

- időben beérnék a kórházba, mert nem útközben szeretném megszülni, főleg mivel többedik lenne

- nekem a félig fekve-ülve helyzet jó volt

- szeretném, ha nem kéne a mellettem lévők kiabálását, sikolyát végighallgatnom....mert papírvékonyak a falak...

- szeretném ha még lenne időm a leborotválkozásra otthon - mert azért ilyenkor is előjön a hiúságom és nem Dzsunel Jane-ként szeretnék ott lenni- azt meg pláne nem akarnám, hogy azt higgyék amikor bújik ki a kicsi, hogy mekkora haja van, aztán meg...Jaa, az csak anyuka...ja....



biztos lenne még valami...de most hirtelen ezek jutottak az eszembe :)

2015. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es: miért nem akarsz szülni?
2015. júl. 24. 16:14
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Reggel kipihenten felébredek, elfolyik a magzatvíz. Bemegyek a kórházba, óóó már ki vagyok tágulva 4 ujjnyira, be szülőszobába, "kakilni kell" érzés, és elsp nyomásra kint van a baba. Nem fáj semmi, nincs vágás, repedés, baba 10/10-es, mindenki egészséges. :))) A jelenlévők: szülésznő, orvos, persze a csecsemős is "kötelező kellék". Miután kibújt a baba, rám rakják. A szülőszobában félhomály van, és nyugalom árad mindenkiből. Ja és a testhelyzet a "classic" hátonfekvős, nem tudom miért, de nekem olyan furi lenne guggolva, meg főleg négykézláb.


Hahh...szép kis álom :D

Amúgy 2-szer szültem... A második az elsőhöz képest álom volt a maga 5 órájával, amiből 1/2 volt durva.

De teljesen komolyan, nekem semmivel nem volt bajom, csak a fájdalommal.

:)

2015. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2-es!

"többször nem törnék szét a medencecsontomat, farokcsontomat, keresztcsontomat szülés előtt, közben... "

Jajjj... ez hogyan??? Rádtérdelt az orvos? Vagy mi történt?

Bocsi az offért.

2015. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok:


A gyerekeim viszonylag nagyok voltak- nagy buksival és a medence területe nem volt elég rugalmas - így törött, aminek kellett törnie..

egyébként a farokcsont gyakran eltörik! a többi nem annyira.. de én úgy látszik ilyen szétesős vagyok...bár a másodiknál már nem is fájt annyira, amikor eltörött (azt éreztem és a férjem is hallotta:) )

2015. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úristen 2-es...nem semmi, nem hallottam még ilyet. Belőlem is kinyomták de én "csak" repedtem
2015. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az álomszülés fájdalommentes mindkettőnknek, a baba ordítás helyett mosolyogva jön a világra, mindenki ép és egészséges, és a hüvelyemen egy leheletnyi repedés sincs.
2015. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ha a normalitás talajon maradunk: elviselhető fájdalom, felkészült orvos, rendes, tiszta kórház, férjem jelenléte, egészséges gyermek gyors születése.

ha elrugaszkodunk akkor csak annyit tudnék mondani, hogy tüsszentsek egy nagyot és hiphop kerüljön ki illatosan belőlem, tisztán, természetesen nulla repedést ejtve a kijáraton, miközben én a férjemmel alkoholmentes koktélt szürcsölgetek egy tuti kis medence mellett, és egyből visszanyerem a tökéletes alakomat, a tejem csak úgy ömlik szülés után, a baba pedig makkegészséges.

2015. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik jo szüles volt, de a masodik teljesen alomszerü!


Este 10 utan elmentünk lefeküdni, jogy mar ma sem szülünk, majd ferjem elaludt es ereztem a durranast, elfolyt a magzatviz! 3 perces fajasokkal indult, be a korhazba! En voltam azegyetlen a szüleszeten, el viccelödtünk a szülesznövel, kitolasra megerkezett egy aszisztens orvos, azzal is viccelödve megszültem! Hajnal 2-kor a kiirt napon meg volt a teljesen atlagos lanyom! Ennel alomszerübb nem lehet egy szüles!

2015. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!