Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik voltak szamodra a legfolos...

Mik voltak szamodra a legfoloslegesebb babaval kapcsolatos dolgok, amiket eddig megvettel?

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 22:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bimbóvédő, cumitartó (ruhára csíptetős), orvos által felírt gyógyszertári popsikenőcs.
2015. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

baldachin. hazajöttünk a kórházból, megjött az orvos és leszedette... belegondolva igazat adtam neki, veszélyes lehet, azóta is hírdetem de nem vették meg.

másik a takaró, enyém hálózsákos volt, majd 3 évesen kapott rendes felnőtt méretű takarót. a babatakaró évek óta a szekrényben áll

2015. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

- rossz cumisüveg(első amit megláttam egy polcon) amiben szűrő is volt, azóta sem tudom annak mi értelme

- cumik(de azok ajándék voltak, nem vettem, de nem cumizott hiába erőltettem)

- mikros sterilizáló (inkább kifőztem lábasban)

- digitális lázmérők (egyik se pontos)

- baba fültisztító

- testre felcsatolható babahordozó (az ülepe szélesebb mint ami a babának megfelelne és a combján "feltörte" a bőrét - ill nyomta, nyomot hagyott, stb)

2015. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Bimbóvédő, baba körömvágó olló, digitális lázmérő, mellbimbóvédő krém.
2015. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
babakocsi, elemes orrszívó, cumisüvegek nagy része, homlok lázmérő, egy csomó babaruha
2015. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Kis takarók, kiságy, lábszárzokni (hordozáshoz), popsikenőcs, régi fajta kis ing.
2015. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

bimbóvédő

baba körömolló (totál béna vagyok vele, inkább fertőtlenítettem az enyémet és azzal vágtam nekik)

minimum 5-6 féle itatópohár/kulacsszerű izé, mire egy fajta végre bevált

a lányom nagy cumis volt, ebből kiindulva vettem a tesó érkezésére is újszülöttcumit, hát neki aztán nem kellett

mint ahogy az 56-os kelengye sem, mert hosszúnak született és kapásból 62-essel indítottunk. pelusból is 2-essel, úgyhogy a két csomag 1-es pelus is kidobott pénz volt nála...

vettem kézi mellszívót, át kellett térnem az elektromosra

gondoltam jó lesz nekem kifőzögetni a cuccost nem kell stereilizáló- végül mégiscsak kellett, bánom, hogy nem egyből azzal indítottam.


kaptunk pelustároló kukát ajándékba, azt leszámítva, hogy drága a zsákutántöltő bele, a nemmárkás utántöltés meg macerás, sztem tényleg ez tartja vissza legjobban a szagokat. de olyan drága volt akkoriban, hogy magamtól tuti nem vettem volna.


kaptunk valami babafürdető vödröt is, na az totál béna cucc, mindkettő hülyén érezte magát benne, ráadásul olyan szűk, hogy abban csak ücsörögni tud, mosdatni nem lehet.


először olyan kiskádunk volt, amiben volt valami megemelt rész középen elvileg gondolom a baba hátának, na az úgy nyomta a kedves szülő karját, hogy ihaj. amikor meg már nem kéne tartani őkelmét, akkor meg már elég nagy ahhoz ,hogy üljön, de a kiemelkedő izétől nem fér el/kényelmetlen/instabil. tehát kiskádból sima aljú...

2015. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Pelenkázó szekrény. Kb. 3x használtuk.

Nagy etetőszék, ikeás a tuti.

Farmernadrág babának.

Fürdetőkrém.

2015. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Mellszívó, baba körömvágó olló, cumisüveg termosz, hálózsák (utálja, takaróval takarom), kókuszpólya (sokkal egyszerűbb volt és jobban szerette, ha egy sima takaróba bugyoláltam), kiskesztyű.
2015. máj. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

A fürdetőkrém nálunk se vált be, nem szerettem egyik gyereknél se, ekcémás bőrük vacakabb lett csak tőle.

Kevés fölösleges dolgot vettem, nem volt se baba körömvágó ollóm, se baldahin, se fejvédő, se pelenkakuka, se cumisüveg sterilizáló, ezeket alapból feleslegesnek találtam :D

Hálózsákom lett felesleges, egy nyár után többé nem volt hajlandó abban aludni egyik gyerekem sem.

Cumik is feleslegesek lettek, egyik sem cumizott.

Meitaiom volt, nem nevezném feleslegesnek, de nem tudtuk kihasználni, egyik gyerekem se szerette meg, de drágábban adtam el, mint vettem :D

2015. máj. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!