Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen lesz a második szülésem...

Milyen lesz a második szülésem? Az első nagyon könnyű volt szinte alig fájt gyors volt nekem egy álomszülés volt annyi volt a baj hogy 15 hetes koromtól nyitott voltam 3110 aztán 24 hetesen 2111 de nem lett semmi baj

Figyelt kérdés
most terhes vagyok milyen lesz a szülés olyan könnyű mint volt vagy nem és megint nyitott leszek? Szerintetek?
2011. jún. 1. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Minden szülés más,nekem három volt,az elsőt túlhordtam,36 héttől már nyitva voltam,a második időre született,nem voltam nyitva,igaz többet pihentem,és nem kapáltam:-)A harmadik viszont 36 hétre született most 16 hónapja,és szintén nyitva voltam már a 34.héttől...Sokmindentől függ,hogy mennyire fáj,hozzáállás kérdése is,és szerintem életkortól is,33 évesen már gátvédelemmel szültem most,nem volt vágás,akkor rosszabb,de utána,egész más,mint ha vágnak...Nem vagy veszélyeztetett terhes így,hogy ilyen korán nyitva voltál?2111 én ennyivel feküdtem be:-)Az én véleményem,ha elfogadod,hogy ne gondolj semmi rosszra,pihenj sokat,ha nyitva vagy,akkor már kerüld a házaséletet,és reméljük a második csöppség is ilyen könnyen jön a világra,mint az első:-)Sok boldogságot nektek.
2011. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!