Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A baba megszületése után 1-2...

A baba megszületése után 1-2 hétre hány kilót vesztünk a súlyunkból úgy átlagosan (fogyókúra nélkül)?

Figyelt kérdés
2007. nov. 5. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ez mindenkinél változó, de gondoljunk bele: a Bébi súlyát mindenképp meg a magzatvízét ami kb 1-1,5 kg szerintem, plussz még ha esetleg vizes is volt az anyuka állítolag az is hamar letisztul.
2007. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszadó mindent leirt,én csak saját példával szolgálhatok,ugyanis itt nincsenek átlagos adatok!

75kg-val szültem a lányom,szülés után közvetlenül 60kg lettem.Tehát a baba,a magzatviz,a lepény,a vér és a rajtam felgyülemlett viz mennyisége 15 kg volt!

2007. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 70 kg-val szültem,64-gyel jöttem ki a kórházból,de ez sokáig megmaradt,mert a szoptatás miatt sokat ettem és mégtöbbet ittam.De a felhalmozódott víz mennyisége tényleg sokat számít,az hamarabb kiürül.
2007. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 gyermekem van,kettővel 8 kilót kettővel 12 híztam.A kórházból 5-6 kilóval kevesebbel jöttem haza.A babák 3 kiló körül voltak+a magzatvíz,a méhlepény.Persze aki 20 kiló körül szed fel az többet is ad le.Szóval olyan 5-10 kiló az átlag.
2007. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 15 kgot fogytam rögtön a szülés után és most 6 hét után kezdem a fogyókúrát mivel nem tudok szoptatni sajnos.
2007. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!