Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet szülés előjele az enyhe...

Lehet szülés előjele az enyhe hasmenés?

Figyelt kérdés
Ma délutàn óta enyhe hasmenésem van ami azt jelenti h.csak 2-szer voltam wc-n de folyton fàj az alhasam meg feszít lent csak nem tudom eldönteni h.most csak vmi gyomorbaj vagy készüljek fel.32.hetet kezdem holnap
2015. júl. 27. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a szülés egyik lehetséges jele a hasmenés, bár mire jött a hasmenés, nekem már fájásaim is voltak (persze ez is mindenkinél más). Hívd fel a kórházat, ahol szülni fogsz, kérd a szülészetet és beszélj velük.
2015. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet. F

De remélem még nem az.

2015. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is remélem most meg vagy negyed órànként megyek pisilni eddig nem volt jellemző
2015. júl. 27. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta? Most én is ebben a cipőben járok, igaz, nekem már a véghajrá... :)
2015. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még egyben :)de 2.napja lazább a székletem a megszokottnál
2015. szept. 3. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól számolom, hogy most vagy te is a 37. hétben? :) Én éppen ma töltöttem.. :) Nagyon izgulok, már tényleg bármikor megérkezhet a baba, ezért figyelek a "jelekre". Bár lehet, hogy túlaggódom kicsit. :/ Hétfő óta minden napos hasmenésem van és néha szúrkálásokat is érzek, és a derekam is szokott fájdogálni. Hát, kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki belőle. Mondjuk arra még inkább, hogy MIKOR? :D
2015. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!