Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 28 hetes kismama vagyok....

28 hetes kismama vagyok. Szekszárdon fogok szülni, szerintetek melyik szülésznőt érdemes felkeresni, illetve megfogadni? És manapság mennyit illik adni egy szülésznőnek?

Figyelt kérdés
Sajnos a dokim nem ígérte 100%-ra, hogy bent tud lenni amikor világra hozom a kicsit, mivel Szekszárd és Bonyhád között ingázik, ezért szeretnék mindenképp egy szülésznőt fogadni, akire számíthatok. Csak sajnos nem ismerek ott senkit. Várok minden jó tanácsot. Köszii.

2015. febr. 12. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A Vali nagyon aranyos és ügyes. Válaszd őt...
2015. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azt azért lehet tudni hogy milyen Vali? Vagy ha bemegyek elég ha csak így keresem? Pár napja kaptam egy olyan fülest hogy Szekin nem lehet szülésznőt fogadni...de gondolom ezek szerint mégis. Arra tudnál tippet adni, hogy mennyit adjak majd neki szülés után? A lányomnál csak doki volt fogadva, az is már 10 éve, szülésznőt nem kértem fel anno... Fogalmam sincs hogy mennyi az a minimum összeg ami alatt már pofátlanság megkérni is, hogy legyen mellettem végig.
2015. febr. 16. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezem neked, és privátba holnap megírom, hogy milyen Vali....+ a többit....
2015. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hű de aranyos vagy, köszönöm szépen!!! 😉
2015. febr. 17. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!