Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülésnél van rá...

Császáros szülésnél van rá mód, hogy a katétert akkor tegyék Fel amikor már megkaptam az érzéstelenítést?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem csak utána tették fel.
2010. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem kérés nélkül az érzéstelenítő után tették fel.

Szerintem, ha epi vagy spinál érzéstelenítőt kapsz, akkor csak utána teszik fel a katétert.

2010. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen csatlakozom,nekem is úgy tették fel... :)
2010. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülőszobán tették fel a katétert, a spinált viszont már a műtőben szúrták, nálunk ez a sorrend, nem lehet máshogy kérni. Elég kellemetlen volt, hogy jöttek a fájások, rajtam volt az NST és még a katéter is bennem volt, alig tudtam megmozdulni is. Egyébként szerintem kórháza válogatja, hogy mi a szokás.
2010. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem az érzéstelenítés előtt tették fel.
2010. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is érzéstelenítés előtt tették fel.
2010. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is a szülőszobán, érzéstelenítés előtt tették fel a katétert, de nekem nem volt olyan rossz. Kicsit kellemetlen, de nem vészes.


Ezek a legjelentéktelenebb dolgok, amivel foglalkoznod kell. Lesznek rosszabb dolgok is. :)

2010. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Á nem is érdemes ezzel törődni,majd műtét után rájössz mért írtam ezt.Ami műtét után jön az lesz ám az igazi fájdalom.
2010. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem előtte tették fel, de akkor már tolófájásaim voltak. Semmit nem éreztem, mikor kivették akkor sem. De kérdezz rá, ha félsz tőle, hátha nálatok lehet.
2010. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szültem már császárral, és akkor előtte tették fe, és nekem az a legkellemetlenebb emlékem a szülésről. És most megint császáros leszek, és kíváncsi voltam, hogy elkerülhető e. Köszi a válaszokat!
2010. márc. 7. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!