Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti hasmenés milyen?

Szülés előtti hasmenés milyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy mennyire hasmenés? Olyan mint egy betegség alkalmával napjában többször, vagy napi egy hígabb széklet is az már? 37+3 napos kismama vagyok, de nagyjából akkor kezdődött ez a napi egy hígabb széklet, amint elkzedtem inni a málnalevél teát. Megiszom és kb. 2 óra múlva morog a hasam, és megyek wc-re.

lehet csak attól, ugye?



2015. júl. 29. 14:54
 1/5 anonim válasza:
folyós, nem darabos
2015. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a tea lesz.

A szülés előtti hasmenés (ha van) nem napokkal előtte kezdődik, hanem aznap mégy vagy ötször-tízszer egymás után egészen addig, míg szinte már csak víz van benned. Tisztulási folyamat.

2015. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem a teától van.
2015. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1 héttel szülés előtt kezdődött a hasmenés. Mindig este jött rám. Semmi mást nem ettem nem ittam. Szeritnem tisztulási folyamat volt.
2015. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg a teától volt, mert tegnap nem ittam, és nem is volt ilyen gond.

Köszi a válaszokat

2015. júl. 30. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!