Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti miket pakoltok az újszülött...

Ti miket pakoltok az újszülött babának a kórházi napokra?

Figyelt kérdés
Ezerféle listát találtam már, de most inkább a praktikus ötletek érdekelnének. :) Első babás, 32hkm

2015. júl. 30. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mit adnak, abban a kórházban, ahol szülni fogsz!

-pelenka, popsitörlő, popsikrém

-textilpelenka

-nálunk ruhát, babaplédet a kórház adott

-cumi, cumisüveg

-kis sapi, kesztyű-hogy ne karmolja össze magát

2015. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kórháztól is függ. Ha adnak ruhát akkor kell neki vékony kis sapka, takaró. Pelus, popsitörlő, cumisüveg, textilpelus esetleg cumi(nálunk jól jött)

Ami esetleg neked hasznos lehet az a homeós tejserkentő golyó. Rengeteg tejcsit csinál. Nekem szóltak is, hogy ne etessem ennyire.

2015. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Pelus, popsitörlő, body, rugdalózó, pléd. Vittem cumit, de nem érdekelte, azóta se, nem is néz rád senki jó szemmel, ha adsz neki.
2015. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a kórházban a kórházi ruhában, pólyában volt a baba. Pelust adtak. (Én nem kértem ki a babát, nem én pelenkáztam.) Mikor vittük haza, akkor egy body-t és egy rugdalózót adtam rá. Viszont nem volt még szoptatós párnám (jól jött volna pedig a kórházban), azt azonnal vettünk, miután hazaengedtek bennünket.
2015. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

takaró, 1-2 ruha, sapka (de azt adtak és pólyát is)

pelenka, mert azt nem annyira adtak

popsitörlő

ápolási dolgok voltak ott, mint pl. alkohol, popsikrém, hintőpor


cumisüveg - kellett is, tejem volt, de az egyik kislányom pici volt és nem ment egyből a szoptatás vele


cumi, nem vettem, vmi promó izében volt, elveim ellen mentem, amikor odaadtam a babának, de jól jött, na


érdemes 0-ás és 1-es pelust is berakni

2015. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bodykat, rugikat, vékony sapit, plédet

pelenkát, törlőkendőt

cumit, cumisüveget, babavizet, mellszivót

textilpelenkákat, 1 tetra és 1 frotir törölközőt

Minden kellett, mindent használtunk. A kórházban a köldökápolókat, popsikenőcsöt, napi 3 pelenkát kaptunk ill volt a fürdetéshez babafürdető.

2015. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!