Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SZült Valaki mostanában a...

SZült Valaki mostanában a Székesfehérvári kórházban?

Figyelt kérdés

MIlyenek az orvosok?Nővérek?Szülésznők?Rossz vagy jó tapasztalatok?

Vélemények?Minden érdekel!



2015. jún. 16. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én januárban szültem ott.Mielőtt szültem,egy napot a patológián is töltöttem,az ottani nővérek nem voltak szimpatikusak.Haza akartam jönni másnap,de a lányka éjfélkor úgy döntött,hogy megszületik.A szülésznők normálisak voltak,azért érződött rajtuk,hogy éjszaka van,és fáradtak,de nem voltak bunkók.Egy fiatal doktornőnél szültem,ő rá sem tudok rosszat mondani,bár sokat nem találkoztam vele.A csecsemős nővérek nagyon szimpatikusak és kedvesek voltak.Nyugodtan lehetett tőlük segítséget kérni.Azt viszont nem szeretik ha állandóan beadja valaki a babát nekik,vagy volt aki minden alkalommal nekik szólt,hogy tisztába kell tenni a babát,mert ő nem akarja.Megcsinálják,de meg van a véleményük róla.Az anyukákra figyelő nővérek többsége is kedves volt,egyet tudnék mondani,aki bunkó volt velem,mert azt hitte,hogy azért estem össze szülés után,mert hisztis vagyok.De akkor a doki megmutatta neki a laboromat,hogy mennyi vért vesztettem,utána már nem bunkózott.
2015. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Én ugyan már régebben szültem, de a szülészeten csak pozitív tapasztalatom volt, mindenki nagyon rendes volt.

Ellenben a csecsemősnővérek! Semmiben nem segítettek, egész éjjel ordított a gyerekem, arra is csak azt mondták, hogy nem az ő dolguk, azért baba-mama szoba. Máskor hozzak cumit. Én sem bírtam felkelni, de nem hitték el, felugrasztottak, el is ájultam, utána meg nem engedtek felkelni, még pisilni sem, anyukám vitt ki. Utána meg őt is leszúrták, hogy hogy képzeli. Nem mellesleg nem aludtam semmit, mert hol az én gyerekem sírt, hol a szomszédé, szóval szerintem ez a baba-mama szoba úgy ahogy van egy nagy baromság.

Ráadásul a kaja ugyanaz, mint bárki másnak, kelkáposzta meg ilyenek volt, köszi, szoptatós, most szült kismamáknak!

2015. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még annyi,hogy apás szülésetek volt?Ha igen apuka fényképezhetett,mikor ellátták a babátokat?

Ellátás után rögtön odaadják a babát?

2015. jún. 18. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Igen,apás szülés volt.Miután megszültem,egy negyed órára kb.rátették a lányunkat a mellkasomra.Utána elvitték fürdetni,apa is mehetett.Ott szabadott volna fényképezni,de azt mondta,hogy nagyon kevés volt a fény,így nem tudott normális képet csinálni.Utána ő hozta vissza.
2015. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!