Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megőrülök! Elhúzódó vajúdás/sz...

Megőrülök! Elhúzódó vajúdás/szakaszos fájások napok óta?

Figyelt kérdés
Hétfő óta vannak jóslók, minden éjjel két-három órát, aztán elmúlnak. Ma reggel végre volt benne rendszer (6/7percesek), de egy óra utan azok is elmúltak. Napközben még jött egy-egy, de mind komolytalan. Más is járt így, hogy ennyire szakaszosan jöttek a fájások? Ismerős a jóslófájás, mert mindkét szülésem azzal indult, de azok a második jóslózás alkalmával átmentek valódi vajúdásba, majd szüléssel zárultak. Most meg már tök bizonytalan vagyok magamba, nem merem mondani, hogy "na ez az!", nehogy elijesszem a fájást!:)
2015. aug. 1. 22:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, 39.héten vagyunk
2015. aug. 1. 22:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes dolog ;) van ilyen. Én is ilyen típus vagyok ... már ha ez ezen múlik. Még csak egyet szültem. De az 2 napig tartott, mire beindult. Addig 2-3 óránként ment, hogy naaah most aztááán... áhh mégsem. Aludni sem tudtam tőle,sajnos. Türelem. Tudom könnyű mondani :) de nemsokára jön!! :)
2015. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ez nem vajúdás, pláne nem elhúzódó :)

tessék meleg vízzel zuhanyozni ilyenkor, ha jósló, elmúlik. ha rendes fájás akkor meg felerősödik.


egyébként a jósló az jó, készül a tested, majd ennyivel rövidebb lesz a vajúdás (az igazi) :)

nekem 4 héten át majd minden nap voltak jóslóim, egyszer be is indult a kórházban is tök jó fájásokat mértek, erősek is voltak és sokáig is tartottak, aztán leállt és hazaküldtek :)

2015. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

már lusta vagyok lebattyogni letusolni ilyenkor (első két éjjel még lelkesen megtettem), inkább a férjemet kérem meg, hoz fel egy pohár vörösbort, ez is elmulasztja a jóslókat, és legalább én is jó hangulatba kerülök:))

tudom, türelem, de már tűkön ülök minden fájásnál, h na talán ez... és igazából azért tartok ezektől egy kicsit, mert a két első szülésem igazi villámszülés volt fénysebességgel (az első másfél óra, a második fél óra kitolással, plusz mindkét esetben 5-6 óra jóslózás otthon, ami csak egy ujjnyira tágított ki, a maradék cm-t tágultam a kórházban burokrepesztés után), és attól tartok, hogy az egész heti joslózás miatt olyan hirtelen törnek rám a fájások, hogy beérni sincs idönk...

tudom, ezen feleslegesen gondolkodom, de hát mindenkinek jár az agya a finishben nem?

tudom, hogy ez nem vajúdás, csak remélem, hogy átmegy abba.:)

2015. aug. 2. 07:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem vajúdás, ez sima jóslófájás.

Nekem 3 perces jóslóim voltak 36 hetesen, még az orvosokat is megtévesztették, mert ők is szülési fájásoknak gondolták. Kórházba kerültem, konkrétan úgy nézett ki, hogy megindult a szülés, ott voltam már a vajúdóban. Ahonnan aztán másnap reggel kikerültem és csak másfél hét múlva született meg a kisfiam.

Szóval nyugalom van, elhiszem, hogy túl akarsz lenni rajta, de napokig nem húzódik el a vajúdás. Ezek jóslók.

2015. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért annyit ne igyál,hogy már jól érezd magad,mert egy pohártól még nem hiszem.hogy ebbe az álloptba kerülsz...
2015. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jezusom, nem rugok be, csak megiszok 5-6 korty vorosbort...
2015. aug. 2. 15:40
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor massal is van ilyen elhuzodo joslozas, kicsit megnyugodtam.

Azert volt furcsa, mert ahogy irtam is, a fiaimnal bar josloztam, de teljesen mashogy.

2015. aug. 2. 15:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. 3-an 2:05-kor vegul kibujt a kisholgy.:)
2015. aug. 9. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!