Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már 1 hete vannak joslofájásai...

Már 1 hete vannak joslofájásaim, amik egyre erösödnek és már éjszaka is fáj egyre kevesebbet tudok aludni mennyi idöm lehet még a szülésig vasárnap töltöm be a 39dik hetet mikor lessz ebböl szülés?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

mostmar nem sok idod van mindenoras vagy!!

a nap barmelyik szakaszaban megindulhat a szules ugy hogy, ne legyel magad mostmar!!!

2008. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Bár megtehetném hogy valaki ithon legyen velem de sajnos a szüleim nem élnek a férjemnek meg dolgozni kell nem is keveset hogy megéljünk.De nagyon jo lenne ha ithon lehetne velem már nagyon nehezen viselem a fájásokat és jo lenne valaki aki eltereli a figyelmemet meg hát ha indul a szülés akkor tényleg jo lenne valaki melletem.De hát ez van,majd hivom ha ugy érzem menni kell,bár tudnám mikor fog jönni??!Irjatok még szerintetek mennyi idö lehet még hátra?
2008. szept. 5. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megmondani, hogy mennyi időd van. Lehet még ma megindul, lehet csak másfél hét mulva.

Nekem 32 hetesen kezdődtek a jóslók, és szülés előtt 2-3 héttel elmultak. Szülés előtt semmi bajom nem volt.

Ne félj, nem megy az olyan hamar... legyen kész a cuccod, hívd a férjed, ha nem ér haza, vagy félsz, hívj mentőt. Hívj egy barátnőt, aki el tud jönni hozzád, és beszélgessetek kicsit:-)(én is egyedül voltam, 39 hetesen költöztünk, igaz, utána szabin volt egy hetet a férjem, rohangáltunk átiratni mindent, és túlhordtam 8 napot)

2008. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!