Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A majdnem rendszeres, de nem...

A majdnem rendszeres, de nem hosszú, nem fájdalmas keményedést komolyan kell venni vagy csak ha erősödik?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy, és naponta hányszor keményedsz? Szedsz magnéziumot?

Az orvosom azt mondta, hogy napi 10-12 keményedés még belefér. Nekem volt hogy 24-25 volt egy nap, napi 7-8 magnézium mellett. Így inkább komolyan vettem, és fizikailag nem erőltettem túlzottam magam.

2015. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagy 36 hetes sem,akkor minden keménykedést komolyan kell venni,magnéziummal,sok folyadékkal,a lehető legtöbb pihenéssel! Ha már betöltötted a 36 hetet,akkor várni kell. Lehet csak jósló. Ha rendszeres a keménykedés az még nem gond,gyakorol a méh- ez néha fájdalommal is járhat. De ha már távozik a nyákdugó (ezt néha észre sem veszik a kismamák,de néha pl pisilés után a wc-papíron marad egy kis "maszat"),akkor már nyílik a méhszáj- ekkor sem muszáj sietni. Viszont ha közben elfolyik a magzatvíz... na akkor menni kell a szülészetre!
2015. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!