Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az mennyire helytálló, hogy...

Az mennyire helytálló, hogy akinek sok ill. hosszú ideig (heteken keresztül) tartó jósló fájásai vannak, az könnyebben szül?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?

2014. dec. 5. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen jósló fájásom sem volt, a 39. héten magzatvízelfolyással indult, és 6 óra alatt probléma mentesen megszületett a csajszi.
2014. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én csak a saját tapasztalataimat tudom leírni :


első babánál: nulla jósló, gyors, komplikációmentes szülés. Hajnal egykor mentem be a kh-ba, még totál zárt voltam, reggel nyolckor megvolt a gyerek. Nem vágtak, nem repedtem, jobban izgultam mint amennyire szenvedtem.

második babánál: nulla jósló szintén, a nagy semmiből előbukkanó rendszeres fájások, mire 40 perc múlva bent voltunk már bő 4 ujjnyi voltam, tolófájásokat lihegtem el közben mert nem akartam a kocsiban szülni. A kitolásnál gondok adódtak, borzalmasan megszenvedtünk mire kibújt, de így is összesen másfél óra volt az első fájától mire kézbe kaptam. Iszonyatosan fájt, azt hittem ott maradok az asztalon.

De ha nem lett volna a köldökzsinórral a gebasz, akkor pikkpakk megvan és tulajdonképpen most sem repedtem, nem vágtak semmi maradandó nem ért fizikailag és hát ugye extragyors volt még így is, hogy szegénykém ki-be liftezett a szülőcsatornában jó sokáig...

2014. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem heteken at sok sok joslom volt, tobbszor azt hittem szulok, mert gyors egymasutanban jottek es erosek voltak, aztan semmi. A szules megrropke 15 ora vajudas utan lett meg, kezzel tagitottak, oxitocin infuziot kaptam vegig, borzaszto volt!!
2014. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hetekig voltak előtte jóslófájásaim, majdnem 33 óra alatt lett meg a lányom.
2014. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, tehát konkrétan semennyi köze sincs a kettőnek egymáshoz. Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 5. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
rettenetes jóslóim voltak, mint aki szül..még sem nyíltam 2 ujjnyinál tovább. nem függ össze szerintem.
2014. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknél hetekkel szülés előtt kezdődtek a jósló fájások. Mindkét estben könnyű gyors szülésem volt.
2014. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!