Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni szülész-nőgyógyász...

A debreceni szülész-nőgyógyászok átlagosan mennyit kérnek/várnak egy szülésért? Mennyit adtatok?

Figyelt kérdés

Neveket természetesen nem várok.

Évet viszont igen, hogy mikor mennyit adtatok.


2015. aug. 8. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem fizeti a tb?
2015. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A magánorvos munkaidőn kívüli mozgósíthatóságát?

Nem, de nyilván értetted te enélkül is, csak muszáj volt a fricska, mi? :)

2015. aug. 8. 17:55
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
120 ezret, 2013-ban. Problémás terhességem és szülésem volt, nekem minden fillért megért.
2015. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

Akkor biztos megvan a saját hivatalos tarifája.

Én miért nem kapok hálapénzt vagy nevezzétek annak aminek akarjátok, ha normálisan elvégzem a munkámat?

2015. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2013-ban szültem. 80 000 kapott akkor az orvosom.
2015. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ne offolj már légyszíves!


Ez nem hálapénz, hanem egy külön szolgáltatás ára. Azé, hogy a szabadsága idején is hajlandó levezetni a szülést.


Hálapénz akkor lenne, ha az ügyeletes zsebébe dugdosnám a borítékot.


3-as köszönöm!

Esetleg még hozzátennétek, hogy ez a terhesgondozáson elkért összegnek hányszorosa volt?

2015. aug. 8. 18:17
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ez nem hálapénz, hanem egy külön szolgáltatás ára. Azé, hogy a szabadsága idején is hajlandó levezetni a szülést."


Ha ez egy szolgáltatás, akkor van egy fix ára nem?

Akkor ne elvárja, hanem mondja meg minek mi a fix ára.

2015. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Te nagyon okos!

Ha nem vetted volna észre, ÁTLAGÁR után érdeklődtem!


A legtöbb orvos nyilván megmondja, ha rákérdezel. Több helyen még ki is van függesztve a rendelőbe a lista, de magától értetődően NEM fogok elmenni az összes debreceni nőgyógyászhoz, hogy kiderítsem a tarifájukat.

2015. aug. 8. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:

kompletten volt ennyi, gondozási díjjal, szüléssel együtt. Többet nem akart elfogadni, pedig neki köszönhetem az életemet. Sajnos mér nyugdíjba ment, pedig másodjára is őt választanám.

3-as voltam.

2015. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én dokimnak 50 és 80 között volt az elvárt, ő mondta, miután kérdeztem. Kórház és 2013.
2015. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!