Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnapra vagyok kiírva, sokat...

Holnapra vagyok kiírva, sokat keményedik a hasam és hetek óta jóslófájásaim vannak, de már egyre sűrűbbek. Meg fogom igy is ismerni ha megkezdődik a szülés?

Figyelt kérdés
Félek hogy nem ismerem fel, vagy nem leszek biztos benne mikor hivjam haza a férjem hogy bemenjünk a kórházba. Egyelöre nagyon összevissza fájdogál, ez fokozatosan összeáll majd x percenként idővel? Ti rögtön felismertétek hogy itt az idő?
2015. aug. 9. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is már szülés előtt három héttel voltak jóslóim, volt, hogy két-három órán keresztül is és azt hittem lesz valami de aztán elmúlt mindig. Amikor eljött az idő akkor is először azt hittem, hogy csak jóslók megint aztán csak nem múlt hanem kezdett rendszereződni. Akkor gondoltam, hogy már szülni fogok aznap amikor egy órája stabilan 8 percenként jöttek és egyre erősebbnek éreztem őket. A szülésznő nekem azt mondta akkor induljak a kórházba ha már egy órája rendszeresen 5 percenként jönnek a fájások.Na azok már durván érezhetően erősebbek mint a jóslók. Nyugi szerintem fel fogod ismerni időben, hogy ez más mint a korábbiak:-)
2015. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy összeáll X percesekre, és igen, meg fogod ismerni, hogy ez az. Mikor sűrűsödik, feküdj le, és mérd az időt. A férjed szerintem 8-10 perceseknél hívhatod, ha nem dolgozik messze. Jó az, ha nem indulásra esik be, tud segíteni. 5 percesekkel indulj mindenképp, de ez szintén távolságfüggő.
2015. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!