Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csinálják? Bő órája...

Nné Adrea kérdése:

Mit csinálják? Bő órája leszakad a derekam, forrosagerzetem van derektajon. Szemeremcsont.huvely táján feszül. Kemenyedik hajam. Párom dolgozik. Hívják mentőt vagy ne még? Szülés lesz ma?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szülés lesz ma, akkor sem kell ennyire rohanni. Ha van erőd, türelmed ide kérdést kiírni, akkor ez még nem indult be igazán. Nem kell berohanni, senki nem kési le a saját szülését. A szülés bevezető látens szakasza, még fájásokkal együtt is, akár napokig is eltarthat. Szóval nyugi, vacsorázz és feküdj le aludni, mert minden erődre szükséged lehet a közeljövőben! Komolyan!
2015. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ma biztos, h nem lesz ebbol szulés... ugyhogy nyugi, van idod.
2015. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Bogya Anna válasza:
Ne légy benne olyan biztos, hogy nem lesz szülés a vége. Vannak olyanok akiknnek magsabb a fájdaloküszöbük és írni tudnak akár akkor is mikor vajudnak :). mérd az időt, ha rendszereződik (vigyázz a rendszeresség nem azt jelenti, hogy óra pontossággal minden fájás közt pontosan X perc van, lehetnek kicsit eltérőek) és ha olyankor mikor jön a fájdalom a méhed is bekeményedik, valamint úgy érzed a fájdalmat, hogy erősödik majd pár máasodperc múlva ismét szünni kezd akkor amikor eléred az 5 peerces fájásokat irány a kórház! Bármi is lesz én kívanok neked könnyü szülést és örülj nagyon neki, hogy nemsokára karodban foghatod kicsinyedet.
2015. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.igyekszem odafigyelni a tünetekre.
2015. jún. 12. 21:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Én itt követettem el egy nagy hibát, egész este félig éberen számolgattam a fájásokat, ahelyett hogy aludtam volna. Másnap napközben indult be a szülés igazán, de úgy vágtam neki, hogy már egy éjszaka kimaradt. Ha beindul, fel fogsz rá ébredni, de szerintem aludj! Én azt tenném!
2015. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2015. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ditta323 ***** válasza:
93%

Vegyél meleg zuhanyt, és ha nem múlik akkor lehet, hogy szülészet lesz.😊

Én spec a derekamra keltem, hogy sajog (hajnal2-kor) majd derekamra melegvízet engedtem és nem múlt. Hajnal 3-kor átvezettem anyuhoz, és hajnal 5:20-kor mondta, hogy 5 perceseim vannak (csak a derekam akart leszakadni, még keményedésem sem volt). Azt fürdés be autóba és 6-ra kórházban voltunk😊 és délelőtt meglett a lányom.

Nem leszek népszerű, de nem mindenki akar bele halni a fájásokba...

Kérdező, ha oda kerül a sor akkor gyors szülést!!!

2015. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Innen elég nehéz megmondani, hogy ebből mikor lesz szülés, ráadásul mindenki másképp éli meg a fájásokat is. Én pl. a szülés előtti napon voltam NST-n, ami 7 perces fájásokat mutatott, azonban én csak keményedéseket észleltem, illetve aznap hol fájt a derekam, hol nem, összességében kényelmetlen volt sok dolgot csinálni, de betudtam a nagy hasnak és a melegnek. Estére aztán megnyugodtak a dolgok és reggelig aludtam, amikor is egy halk pukkanásra és magzatvíz csordogálásra ébredtem. :)
2015. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy vagy? Reméljük sikerül pihenned.
2015. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm érdeklődést és válaszokat. Még egyben most már szűnt derekfajfajdalom. Kitartott jo par orat.De iszonyat betonkemeny hasam. Huvelyem "szetrepedt" Remélem nem lesz gond és hamarosan babàzok:-
2015. jún. 13. 03:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!