Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szúró fájdalom a szeméremcsont...

Szúró fájdalom a szeméremcsontomnál. Miért?

Figyelt kérdés

Lassan négy hete szültem, vákuumoztak, repedt a hüvelyem, volt gátmetszés. A varrataim már kipotyogtak/felszívódtak, legalábbis valamelyik nap, mikor ott tapogattam, nem éreztem őket.

Szülés után kaptam egy katétert, de csak addig, amíg kiürült a hólyagom, utána ki is vették.

Viszont mióta hazajöttem a kórházból vizeléskor szúró fájdalmat érzek a szeméremcsontomnál, illetve ugyanez a fájdalom jelentkezik akkor is, ha hason fekszem, és utána felállok. Emellett a jobb oldali szeméremajkamban (azon az oldalon volt a gátmetszés varrása) enyhe szurkáló fájdalmat érzek, de ez nem olyan elviselhetetlen, mint az előbb említett.

Mitől van ez? Lehet hogy megsértettek a katéterrel, vagy ez normális? Nagyon meg vagyok ijedve.



2015. aug. 12. 15:35
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy valamit megsértettek. Van akinek idővel elmúlik de felfàzàs is lehet. Mielőbb menny el a dokihoz .
2015. aug. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!