Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+4 napot töltöm a 10....

40+4 napot töltöm a 10. emeleten légkondi nélkül. Elég volt, nem bírom, napok óta nem aludtam több mint 2 órát egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Várom a tapasztalatokat, kinek mitől indult be a szülés. Vettem 3 ananászt, egy csomó grapefruitot és tonikot, hátha a kinín tömény mennyiségben rásegít,mást ma nem is fogyasztottam még, csak ezeket. Ezzel valakinek tapasztalata?

2015. aug. 15. 13:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

40+1-nél az nst fájásokat mutatott, én azonban csak keményedéseket éreztem. Mivel a méhszáj állapota nem változott, a dokim azzal küldött haza, hogy ugrasszam magamra a páromat. :)

Hogy rásegített-e vagy sem, azt nem tudom, de egy kis összebújást követően fél napon belül megindult a folyamat.

2015. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem a tonik nem jött be. nálam a melegfürdő és a talpmasszázs vált be. neten nézd meg pontosan hol kell meg maszirozni.én is betöltöttem a 41 hetet mikor végre ezzel sikerült szülni menni :)

kitartást

2015. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2015. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ennyi idősen már beindították, és az áprilisban volt, komplikáció nélküli terhességgel. Érdekes... :(
2015. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, átérzem a helyzetedet, csak alacsonyabban lakunk, és még nem vagyunk a finishben. Sokaktól hallottam, hogy az összebújás segít, egy kellemes próbát megér... :) Kitartás!
2015. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást mindenkinek! A talpmasszázst kipróbálom. Nálunk szó sem volt még indításról. A sex jó ötlet, de Apa már nem igen mer velem kezdeni semmit 😐
2015. aug. 15. 13:49
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha megszületik nem sokkal lesz jobb a helyzet. Amíg be nem áll a napi rutin addig a 2 óra egyhuzamban alvás is csodaszámra fog menni a számodra. Nekem 2 hónapos volt a kicsim mikor tettem végre magassal az orvos, meg a védönő kötelező 3 óránkénti etetési tanácsával, és beálltunk az igény szerinti táplálásra. Azóta este csak 1x kell megetetnem, és végre alhatok max 4 órákat. Szóval, ha most ilyen vagy alvás nélkül, mi lesz késöbb, ha már a baba miatt nem fogsz tudni aludni? Tudom, hogy meleg van és megvisel, de hidd el lesz ez még durvább is! És lehet nyugodtan lepontozni!
2015. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
állítólag hétfőn vége a kánikulának. Kitartás!
2015. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

7-esnek

1-es vagyok. Azért az sem törvényszerű, amit felvázoltál. Nekem a terhesség utolsó két hete szinte rosszabb volt, mint szülés után. Kb. 2-3 hetesen a gyerkőc beállt éjszaka 2 evésre (10-20 perc eltéréssel mindig ugyanabban az időben ébredt), majd 8 hetes korától már csak a hajnalban kelt egyszer.

2015. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy utána sem lesz mindig minden rózsaszín (2.gyerek), inkább fizikailag van már elegem. Vizesedés, légszomj, vérnyomás. Nagyon szeretném, ha itt lenne mellettem és nem bennem, szerettem várandós lenni, de mostanra már nagyon kínlódom 😐A frontban bízom nagyon.
2015. aug. 15. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!