Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azokat kérdezném, akik oxitoci...

Azokat kérdezném, akik oxitocinnal szültek: Milyen volt a szülésetek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat és gratulálok a babákhoz. :)
2015. aug. 18. 15:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtátok. :) Érdekes, hogy sokszor császár lett a vége. De első jól mondtad, a lényeg, hogy kint van egészségesen.
2015. aug. 18. 20:52
 12/15 A kérdező kommentje:
Ja és zöldet nyomtam, hátha gyűjtitek a százalékot. :D
2015. aug. 18. 20:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Fél 8-kor repesztetettek burkot és kaptam az oxit. Teljesen rendszertelenek voltak a fájásaim. Nem kértem fájdalomcsillapítót, mert annyira nem volt durva, mint amire felkészültem. Fél egykor végül toltak a műtőbe, mert semmit sem tágultam és a kislányom hangja leesett.
2015. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21 óràt vajúdtam,abból 19-et oxitocinnal.... Császár lett mert nem tágultam.èletre szóló emlék....4 évvel a szülés után is azt mondom soha többé még 1 gyerek!!a fájdalom kemény de kibírható, engem inkább lelkileg viselt meg.mindenki aki utánam jött hamarabb megszült mint én...
2015. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is kaptam burokrepesztés után, de nem mondták miért, csak hogy nem tágulok, 12 órát vajúdtam. Azt olvastam, hogy első szülésnél 1 óra alatt 1 cm-t tágulsz, nekem így is volt, ezért nem értem, miért kellett, de az tuti, hogy onnantól 10 másodperc szünettel folyamatosak voltak a fájások, ez a rossz benne, mert előtte nem nagyon fájdogált. Most csak azt szeretném, hogy ne megindított szülésem legyen, hanem kezdődjön magától és legyenek 20 meg 10 perces fájások és lassan sűrűsödjön, hogy tudjak azért pihenni! Nagyon rossz volt, hogy szinte folyamatosak voltak és ezt kellett hosszú órákon át elviselni az oxy miatt!
2015. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!