Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon alacsony (150 cm...

Nagyon alacsony (150 cm körüli) anyukák. Volt valami hátrány/probléma a magasságotok miatt terhesség vagy szülés alatt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel előrefelé tudott csak nőni, szétnyílt a hasizmom és a résen köldöksérv is kialakult.. Műtéttel tették rendbe.
2015. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit magasabb vagyok, 157cm.

4 terhességem volt, 4 egészséges gyerekem született, időre, hüvelyi úton. Mindenki időre született, legnagyobb születési súly 3560g volt, legnagyobb hossz 55cm.

2015. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
153 cm vagyok, nem adódott semmi probléma az alacsonyságom miatt.
2015. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 problémamentes terhesség, amik császárral végződtek. Nem tágultam az elsőnél, sokáig vajúdtam. A második meg sürgősségi volt, nincs köze egyiknek sem a magassághoz. A hasizmommal, és úgy általában sincs semmi bajom, az alakom a régi. Mindkettő időre született, normál súllyal és hosszal. (3400gr, 54 és 55 cm)
2015. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
155cm vagyok 2 gyereket szültem.Mindkettő problémamentes terhesség volt,hüvelyi szüléssel.Semmi hétránya nem volt,hacsak az nem,hogy a plussz kilók a "mélynövésemhez;hát mit ne mondjak érdekes volt. :D
2015. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
146 cm vagyok. Semmi probléma nem volt a terhességgel,és hüvelyi úton szültem meg a kisfiamat és 2860 grammal született. :)
2015. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem sem volt problémám, pedig nem vagyok túl magas! Ne aggódj kedves kérdező!
2015. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!