Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hamarosan szülök, félek, hogy...

Hamarosan szülök, félek, hogy a szülőszobán összekoszolok valamit szülés közben. Mit fognak szólni a szülésznők? Lehet, hogy éjszaka fog megindulni a szülés. Ki fog utánam takarítani?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Összefogsz koszolni elég sok mindent és ez jól is van így :) A takarítő nő utána megy takarítani. Nálam tiszta vér volt a padló sőt még a függönyök is.
2014. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "jól is van így"?

Nem azért van a takarítónéni, hogy utánam takarítson!

2014. márc. 28. 17:05
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Jól van hülyítsél mást,ne itt trollkodj.
2014. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Összekoszolsz vmit?

Ha megindul a szülés, max magzatvízzel koszolsz össze bármit is.

Van takarítónő.

Egyébként én a szülőszobát koszoltam össze, odahánytam az ágy mellé. Hirtelen jött és nem tudtam visszatartani. Ez van. Jött a takarító nő. Bocsánatot kértem tőle, megnyugtatott, h ez előfordul.

Azt írod, nem azért van a takarító nő, h utánad takarítson. Akkor hogy gondoltad? A párod megy utánad a felmosó cuccal vagy majd te takarítasz 2 fájás között???

2014. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy komoly kérdés vagy csak kamu??
2014. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nyílván kamu...
2014. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 lcs ***** válasza:
87%
ha megindul a szülés, hidd el, hogy pont lesz@rod, mit koszolsz össze és mit nem...:)
2014. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen kamu a kérdés.
2014. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1es vagyok. Ne haragudjál már, de egy ilyen kérdés után még te oltogatsz engem? Vicc...


Azért van jól, mert tisztán szülni nem lehet. Lesz magzatvíz, vér esetleg pisi kaki is, egyszerűen lehetetlen tisztán szülni. Ezt felbírod fogni vagy még részletezzem?

2014. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Összekoszolsz? Arra gondolsz, hogy elcsöpögteted a magzatvizet, esetleg véres lesz alattad a lepedő, netán megy rá egy kis ka.i is? A szülésznők természetesen fel lesznek háborodva, mert ilyen még soha senkivel nem történt, ráadásul mindenki 8 és 4 óra között szül munkaidőben...
2014. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!