Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8-10 percesek a fájásaim egy...

8-10 percesek a fájásaim egy órája kb. Ez már a baba lesz?

Figyelt kérdés
Első baba és nem tudom h akkor ez az-e.Egyébként még csak 37 hetes vagyok :/Érdemes lenne felhívni a férjem?

2015. aug. 25. 16:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a férjed,hanem az orvosod is.Ha nem múlik el pihenésre,akkor ez nem jósló.
2015. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
jaj nagyon köszönöm:)az orvosomat már felhívtam az mondta h figyeljem h sűrűsődik e(egyébként már tegnap voltam nála azt mondta h már jó nagy a bébi és bármikor jöhet mert a feje is beékelődött)
2015. aug. 25. 16:34
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, hogy a baba. De ez az állapot még nagyon sokáig eltarthat. Nekem 25 óra után kezdett sűrűsödni. Nagyon ne pörögj rá, pihenj amennyit csak tudsz, mert nem biztos, hogy pikk-pakk meglesz és kell az energia. Egyél és aludj, amíg csak bírsz!
2015. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem ilyennel még hazaküldtek a kórházból. Néhány órára rá mentünk vissza. Akkor indult be a szülés, ha a fájások erősödnek és/vagy sűrűsödnek. Igaza van annak, aki azt írta, amíg otthon vagy, próbálj pihenni.
2015. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm:)most lepihenek egy kicsit úgyis elfáradtam.
2015. aug. 25. 16:54
 6/27 anonim válasza:
szia,ez annyira izgii:)nekem is így kezdődött és 2 nap múlva megszületett a kislányom(már 3 hetes)♥.szerintem is pihengess,bár már gondolom ezt teszed éskészítsd össze a cuccokat a kórházba ha még nincs összerakva,tusolj majd le előtte:)majd írd meg mi lett mindenképpen!
2015. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Igen ez már a szülés :) Könnyű szülést, majs írj :)
2015. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

36 hetes terhes voltam, amikor fájdalmaim lettek, enyhén véreztem, bementünk a kórházba, orvosokat is megtévesztő 3 perces rendszeres fájásaim voltak. Másfél hét múlva szültem!:)

Szóval ebből még bármi lehet!:)

2015. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Lezuhanyoznék és pihennék a helyedben. Ha sűrűsödik és erősödik, akkor kb. 5 perces fájásokkal indulnék kórházba. Könnyű és komplikációmentes szülést! :)
2015. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
eddig minden jó volt,pihengettem,lezuhanyoztam,összeraktam a csomagot,néha gyengültek,néha erősödtek a fájások...most aludtam 1 órát kb és arra keltem,mintha bepisiltem volna,de nincs szaga és színe sem,elfolyt volna magzatvíz?
2015. aug. 25. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!