Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan tudnám kicsalogatni?...

Hogyan tudnám kicsalogatni? Valami házi praktikátok nincs? Amúgy nem lusta lány mert sokat mozog de nem akar kijönni.

Figyelt kérdés
15.ére vagyok kiírva. Teljesen zárt vagyok még a kicsi fejes szépen beállt már de a doki azt mondta még várat magára. 15.étől meg a kórházba kell mennem kétnaponta vizsgálatokra. Azt nem is fogom tudni megoldani. BKV-val nekem már messze van és nincs aki vigyen kocsival.
2010. márc. 11. 11:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mint ha lustik lennének a mostani babák,mert mástól is azt hallom hogy késik. Minden éjjel már úgy várom hátha. De a most sem lett semmi :(
2010. márc. 12. 09:42
 12/13 anonim válasza:
Bár a kérdező azóta már tutira megszült, az olvasók okulására: csípős étel evése is állítólag segíthet, meg valóban a séta, aktivitás, persze finoman de rendszeresen, sokszor az hogy a legvégén már csak innen oda ül az ember az is közrejátszhat hogy nem akar kibújni. Olyat is hallottam aki McDonaldsban evett mire végre beindult (pedig egész terhesség alatt nagyon tudatos egészséges étkező volt de a végére valahogy megkívánta). Sokaknak pszichés: amint közölte az orvos hogy másnap megindítják, aznap este magától beindult.
2010. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Már megvan a kicsi :D

14-én összebujtunk apával ;)

15-én 13kor elfolyt a magzatvíz. 23:23 kor kibujt a kislányom.

2010. márc. 19. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!