Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházi csomag két részből...

A kórházi csomag két részből kell álljon? úgy értem hogy 1 szülőszobai 1 pedig a benn tartózkodásra? Vagy belehet mindent 1-be cuccolni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked könnyíti meg az életedet, ha 2-be pakolod. A szülőszobán úgysincs szükséged a köntösödre pl és nem kell a nagybőröndöt áttúrni egy betétért ha épp kell.
2015. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen tudom egyszerübb lenne de nem ciki hogy 2 nagy táskával vonulok be 3 napra? deahogy elnézem 1-be nem fogok beférni :)
2015. szept. 2. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:

így van, neked jó ha külön teszed, nem kell majd keresgélned és a férjed viheti is haza ami nem kell.

én egy kicsi táskába tettem a szülőszoba dolgokat, jó volt, mert a szülésznőm vette ki belőle a dolgokat (bugyi, hálóing, betét...) és segített átöltözni illetve összerakni magamat :)

2015. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Nem ciki. Nekünk 3 volt mert apának külön pakoltunk egyet. Ő is bent maradt velünk végig 4 napig. :)
2015. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

és még abban tudnátok segíteni hogy külön a szülőszobára mit tegyek be,mire lesz szükségem?

kaptam listát a kórházba de ott minden 1-be van sűritve

2015. szept. 2. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Pakolj külön egy közepesnél kisebb táskába is, amit te is cipelhetsz, mert esetleg egy nővérke nem fogja elbírni a hatalmas 1db bőröndöt. És lehet, esetenként te magad sem tudod sekivel cipeltetni a táskád, amiben csak az épp akkor szükséges dolgok vannak, hanem neked kell.

Én császáros voltam, volt velem kistörölköző, tusfürdő, eldobható bugyi, néhány betét, flakonban víz, némi wc-papír, esetleg fogkefe, fogkrém, hálóing, papucs, iratok, leletek. Sok tippet kapsz még itt a gyakon is.

Pl evőeszközök nem fognak kelleni a szülőszobára, és senki sem szeretne kerülgetni egy nagy bőröndöt.

2015. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Èn egybe pakoltam, mert nalunk szülőszobara csak papucsot kell vinni, törölközőt, halòinget, betètet, mindent adnak, sőt, nem is lehet sajátot használni. Ásványvìz, telefonom, irataim meg mindig nálam vannak.
2015. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3x szültem :)

Én külön pakoltam

A szülőszobára vittem:

- hálóing

- bugyi (ha folyik a magzatvíz és sétálni akarsz akkor a betétet tartja)

- betét

- papucs

- hajgumi, csatt (inkább gumi, mert azzal hanyatt túdsz dőlni)

- DM-ben kaphatók mini tusfürdők, dezodorok, fogkrémek...na ezekből pakoltam a szülőszobai zuhanyzáshoz, mert nem foglaltak sok helyet)

- rengeteg pzs (wc papír helyett is)

- nedves törlőkendő

- nagy törölköző, kéztörlő

- szülőcukor

- sport!!!!!kupakos mentes víz

- FÉNYKÉPEZŐ, elem, töltő, memóriakártya!!!! :)

- telefon+töltő

LELETEK, személyes iratok!


Apának ha kell, papucs, póló (nálunk kellett)

2015. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok: én tettem be apának kekszet és energiaitalt is ( 10 órás volt az első szülés és éjjel nincs büfé)
2015. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!