Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nálatok jött a baba? Hasonló...

Nálatok jött a baba? Hasonló történetek érdekelnének.

Figyelt kérdés

Hétfőn töltjük a 40. Hetet. Még teljesen zárt a méhszájam, jóslófájások vannak már lassan 1 hete. Az ultrahang alapján 2. Stádiumban van a méhlepény. A baba nagyon jól érzi magát odabent. Hétfőre hívott be az orvosom egy újabb vizsgálatra.

A kérdésem az lenne hogy volt e valaki így hogy ilyen közel a végéhez teljesen zárt volt?

Nagyon várjuk már a babát, nehéz már minden és rossz ez a teljes bizonytalanság hogy mégis mikor jön.



2015. szept. 3. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell nyílni idő előtt. Teljesen normális a zárt méhszáj. Normál esetben vajúdás alatt kezd el nyílni, ez a dolga :) Türelem!
2015. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
ismerősnek a belső méhszáj volt nyitott(nem tudom mennyire)III-as volt a méhlepény érettsége(genetikai hajlama van)39 hetes pár naposan programozott császár (mondvacsinált indokkal, egyszerűen nem akart szülni, vajúdás se volt, szülés sem indult be, simán érzéstelenítették és vágták)
2015. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Teljesen zárt volt a méhszájam, mondjuk nekem volt egy rossz ctg-m és még aznap be is fektettek 40+1 hetesen, másnap megnézett az orvosom és azt mondta, hogy nem érzi már bennt jól magát a pici így azonnal megcsászározott. Mondjuk nekem magas volt a vérnyomásom és nagyon vizesedtem is. Szerintem ne aggódj, nemsokára meglesz a pici :)
2015. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2 éve ugyanígy voltam. Hétfőre voltam kiírva, azt mondta a dokim, akkor be is fektet, ha addig nem indul.

Hétvégére terveztünk kirándulást (férjem minden 2. hétvégén szabad), én tök jól voltam.

Pénteken még egyedül mentem kocsival NST-re (30 km), minden ok volt, zárt méhszáj. Hazafelé még bementem egy bababoltba, aztán az Auchanba. Ott a pénztárnál kezdett el folyni a vizem. Még hazamentem, letusoltam, szóltam a férjemnek. Délután, amikor beértünk, azt mondták valóban magzatvíz, de olyan zárt a méhszáj, hogy talán reggelre lesz csak baba.

Este 10-kor a kezemben volt (kisebb segítséggel).


Szóval még bármi lehet!!!

2015. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41+3-kor még teljesen zárt voltam. 41+5-kor kinyíltam 6 centire, de addigra már annyira kimerültem, hogy jobb volt császározni. Ne félj, akárhogy is lesz, mindenképp csodálatos, amikor először a kezedben tarthatod a kis csomagodat. :)
2015. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 4. válaszoló, bárcsak nekünk is így lenne :)

Első baba és már nagyon izgulok, hogy hogyan indul és mikor...

2015. szept. 3. 13:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen zárt volt a méhszáj az első gyereknél még a 41. héten, aztán 41+3 napon indították. A burokrepesztéstől számítva 6 óra és megvolt a pici, bár oxyval rá lett segítve.
2015. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, kívánom hogy gyors, könnyű (segítség nélküli) szülésed legyen, ne olyan mint az enyém.
2015. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mind a 2 gyerekemnél zárt méhszájam volt az utolsó vizsgálaton. Terminus előtt születettek néhány nappal.
2015. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 40+5napnál folyt el a magzatvíz, de teljesen zárt voltam, 26órát vajúdtam, de semmi nem történt az első felében. A másik felében kéjgázt kellett szívnom, mert az segíti a tágulást. Egyik nap reggel 6kor mentünk a kórházba ahogy elfolyt a vizem, másnap reggel negyed 8-kor született meg a fiam, a kéjgáz és az oxi hatására.
2015. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!