Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után bélösszenö...

Császármetszés után bélösszenövést is jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve császároztak, eddig panaszmentes volt a hegem. Kb két hónapja a császárhegemtől kiindulva jobbra húzódik néha a hasam. Igazából fájdalmam nincs, ám kellemetlen ez a feszülő érzés. Hasi ultrahangom negatív volt, petefészkemre kaptam gyógyszert, hátha ott van a probléma, mert vizsgálatkor nyomásra kicsit érzékenyebbnek érzetem jobboldalt, ám ez az érzés nem múlt el. Néha kisugárzik a hasamba néhány percre. Nem egész nap érzem ezt a kellemetlenséget, inkább szakaszosan, alváskor pl abszolút nem zavar, tudok pihenni. Ma megyek dokihoz megint, most olvastam utána, hogy császármetszés után előfordulhatnak összenövések. De ennyi idő után jelentkezne? Hogy tudja ezt megállapítani egyáltalán az orvos?
2015. szept. 8. 07:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!