Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meztelenül szülni (elsősorban...

Meztelenül szülni (elsősorban kádas szülés esetén) - mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Vízben szülést tervezünk, ha minden jól megy, és azon gondolkoztam, hogy mi legyen rajtam. Alul nyilván semmi, de fölülre meg minek a melltartó/fürdőruhafelső, ha úgyis a mellkasomra teszik. Nem lesz az ott zavaró? Nem vagyok szégyenlős, meg a szülés számomra amúgysem az a helyzet, amikor erre figyelnék. Praktikussági szempontokból, meg a babának nem jobb, ha nincs rajtam semmi?

2015. szept. 9. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De, jobb neki.
2015. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a babának, ha közvetlenül a bőrödre érkezik. Ha téged nem zavar, akkor ne vegyél fel semmit sem. A személyzet látott már meztelen nőt :), téged nem zavar, a babának is jobb. :)
2015. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem téged is csak feszélyezne hogy szorít a melltartó nem? Ha engedik a kádba szülést akkor gond nélküli a szülés, tehát egy orvos fut be néha egy bába van bennt meg te a pároddal. Senki aki előtt takargatni kellene szerintem. Ha te jól érzed magad a szülés is könnyebb lesz! Sok sikert nektek! Mire várjátok?
2015. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Személyzet a luxus hajón van, esetleg.
2015. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, luxushajón is van egészségügyi szakszemélyzet, ahogy kórházban is.
2015. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kádban ültem tavaly, engem zavart volna, ha teljesen meztelen lettem volna végig, így egy spagettipántos topban voltam, amit az utolsó fél órában levettem.
2015. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kádban szültem.... valamiért kijavított a mobilom, elnézést.
2015. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Februárra várjuk, úgyhogy még kicsit odébb van:)

Ez jó ötlet, hogy majd a végén veszem csak le, és akkor felül lehet rajtam valami.

2015. szept. 9. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kádban vajúdtam, a kitolás már ágyon történt. Sem a kádban, sem a szülőágyon nem volt rajtam semmi, egyszerűen zavart volna. Nem terveztem így, egyszerűen így esett jól. Szerintem te se akarj ennyire megtervezni mindent, úgyis fogod érezni, mi esik jól akkor és ott. :)
2015. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kádban (is) vajúdtam és ahogy rémlik addig levettem a hálóingem, mikor kádon kívül voltam rajtam volt és fel volt hajtva mell aláig. Meglátod jó e lesz a kád vagy sem, illetve nem tudhatod mennyi ideig vajúdsz-ki tudja végül hol jön világra:-) én bejártam mindent (a bordásfaltól a szülôsámliig) és végül szülôágyon bújt ki:-)
2015. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!