Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek, milyen tapasztalatai...

Kinek, milyen tapasztalatai vannak Jex Anna doktornővel? (elsősorban: figyelem, segítőkészség, felkészültség, profizmus, emberség, stb. kérdésében. )

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nekem annyira nem volt szimpatikus. Vérezni kezdtem a hatodik héten, ezért bementünk a kórházba a férjemmel. Ő volt ügyeletben éppen. Elmondtam, hogy mi a gond. Megnézett ultrahangon majd közölte, hogy szerinte nem is vérzek és amúgy sem lát semmit, azt meg főleg nem érti, hogy miért kellett ezért berohanni. A biztonság kedvéért felìrt utrogestant. Majd mikor hazaértem még mindig jött belőlem a barnás cucc. Másnap kerestünk egy magándokit, aki azt mondta, nem érti miért nem láttak ultrahangon semmit korábban, hiszen a petezsák mellett ott volt egy viszonylag nagy haematoma. Azóta én nem találkoztam a doktornővel. Nyílván csak ez az egy benyomásom van róla, így árnyaltabb képet nem tudok adni. Az is lehet, hogy rossz napja volt és ebből a történetből azt sem tudom megállapítani, hogy mennyire jó szakember, hiszen jobban kellene ismernem. Annyira nem estek jól akkor a kicsit lekezelő szavai, de ennyi :-)
2013. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!