Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » NEM fogadott szülésznőnek...

NEM fogadott szülésznőnek mennyit szoktak adni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erősen függ attól, hogy mennyire leszel elégedett a munkájával. Akkor amennyit ez alapján jónak látsz. Ezért HÁLApénz.
2015. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Igaz nekünk fogadott volt de nagyon meg voltam elégedve a munkájával mindenben segített mi 30 ezret adtunk neki :)
2015. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
én nagyon elégedett voltam, végig ott sertepertélt, kedves volt, tanácsokat adott, mosolygott, biztatott stb. A férjem egy 10-est adott neki, megköszönte, mondta hogy másnap benéz...két hetet voltam bent szövődmény miatt de egyszer se jött be meglátogatni. Most vagy kevés volt neki, vagy csak addig érdekeltem...egyik hozzáállás se túl szimpatikus.
2015. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Semennyit természetesen.
2015. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mondjuk én egy 20-ra gondoltam, de ez függ attól milyen lesz..ja és úgy gondoltam szülés előtt adnám oda hátha úgy motiváltabb lesz e akkor ez kilőve mert ki tudja odaadom aztán lelép mint az utolsónál
2015. szept. 11. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok,mi odaakartuk adn neki elore a pénzt, pont azert higy motvaltabb legyen, de nem fogadta el, azt mondta had dolgozzon meg érte :)
2015. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fogadtam sem dokit, sem szülésznőt, az ügyeletesekkel maximálisan elégedett voltam, sokat segítettek, ott voltak velem , így a doki és a szülésznő is 20-20-at kapott. (2014)
2015. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt se fogadott orvosunk, se fogadott szülésznőnk. Az orvosnak adtunk egy nagy doboz csokit. (A szülésznőnek is adtunk volna, de nem találkoztam vele a kórházban a hazaengedéskor)
2015. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!