Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért kell fizetni a váci...

Miért kell fizetni a váci kórházban az epidurális érzéstelenítésért? Én megkérdeztem és kell fizetni érte?!

Figyelt kérdés
Azt hittem ezt is a tb támogatja.Hát igen becsődölt a kórház!
2010. márc. 12. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre több helyen van ilyen... Én ugyan az Istvánban szültem,de ott is ez van.Vagy előre megvetetik veled,vagy ott közlik (ha kevés van már nekik )hogy nincs,de ha nagyon szeretnél kifizettetik... Sajna ilyen a magyar egészségügy.
2010. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,én pont tegnap szembesültem ezzel, nekem egy szülésznő mondta.Én is szerettem volna kérni, de ugy látszik Vácon csak a levegő van ingyen.Hétfőre vagyok kiirva, kiváncsi vagyok már hogy milyen lesz az ellátás a korházba,tul sok jora nem számitok, de remélem a babámmal normálisan bánnak majd.
2010. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi tesó!
2010. márc. 13. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit drága szép testvérjem! :)
2010. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!