Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsy kórházban szeptember...

Bajcsy kórházban szeptember elején fog szülni innen valaki?

Figyelt kérdés

Van már szülésznőtök? Fogadtok egyáltalán? Mennyi pénzt adtok majd neki? Vagy ők is megszabják? Milyen szobába mentek? Fizetősbe? Császárral vagy természetesn szültök?

Hogy vagytok? Ti is nagyon izgultok már?


2010. márc. 12. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2005 októberben szültem ott. Elég jól felszerelt, de 17 órát vajúdtam, mert hiába császározott volna meg a dokim korábban az osztályos doki nem engedte előbb. Azt ajánlanám, hogy kérj epidurális érzéstelenítést, mert én nem kértem, és később megbántam. Engem téraránytalanság miatt kellett császározni. Én hajnali háromkor mentem be, akkor egy Magdi (középkorú) szülésznő fogadott, semmi gondom nem volt vele. A nap nagy részében viszont Babi volt velem, segítőkész volt, nem volt erőszakos, nem volt fontoskodó, viszont ha szükség volt rá, lehetett rá számítani. Nem tudom hogy Ő van -e még. Én Nyitray Gábor doktornál szültem, és meg voltam elégedve vele. Kérdéseimre is választ kaptam. Érdemes a dokidtól megkérdezni hogy melyik szülésznőt ajánlaná. Mi akkor 10 ezer forintot adtunk a dokin keresztül a szülésznőnek, de előre nem választottuk meg. Nekem a császározás előtt volt pont szülésznő müszakváltás, és kikaptam egy testes hölgyet aki leállt velem vitatkozni, a gyerek nevével kapcsolatosan. Gondolhatod fájás közben hogy esett. Én fizetős szobába kerültem, ketten voltunk de különösebb gond nem volt. Én szerda hajnalban mentem be és vasárnap elengedtek. Napi 4000 Ft, volt a fizetős szoba. Azt nem szeretik ha a szobába csőstül jönnek a rokonok, ezért ajánlatos beosztani ki mikor jön, ne az egész napod foglalja le a rokonság, mert nagyon fárasztó. Ha van még kérdésed priviben is irhatsz.

Üdv:) Jó egészséget!

2010. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon, nagyon, nagyon köszönöm a válaszod!
2010. márc. 15. 21:40
 3/6 nini24 ***** válasza:

szia!

szeptember közepén fogok itt szülni, dr. Mosonyinál! és már nagyon izgulok! :)

te hogy vagy? hogy bírod?

31+4 heteske

2010. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia! Hát én is már nagyon izgulok. 34 hetes vagyok ma. :)

Eléggé le is ment a hasam mostanában,meg is ijedtem. Én írtam ki a kérdést is, hogy mi van ha elöbb jönne. Nekem ezt a meleget borzalmas volt elviselni. Te hogy bírod ezt az időjárásváltozást? Kislányod vagy kisfiad lesz?

Ja, én is Mosonyi dokinál fogok szülni! :) Nagyon jó doki! :)

2010. júl. 24. 23:03
 5/6 nini24 ***** válasza:

Szia!

Én is szarul viselem a meleget... Hisztis vagyok, fáj a derekam, feszül a hasam :(

Amitől viszont megijedtem, hogy egyre többet fáj a gyomrom, főleg éjszaka, és olyan mensi szerű görcsökkel párosul néha... Remélem még bent marad a babó elég időt! :)

Nekünk kislányunk lesz! :) Neked?

Én kedden leszek 32 hetes, tehát még bőven van időm, remélem így is lesz:) a 30hetes Uh-n mekkora volt a pici? nekünk 1645 gramm, mondta is a Mosonyi, hogy nem lesz kis baba :) Hogy fogják hívni? Merre felé laktok? Megvan már minden? Kész a babaszoba? Nekem még szinte semmim nincs, illetve minden folyamatban, mert minden megvan, csak aug elején kapom meg :) Magamnak kell még megvenni a hálóinget, köntöst stb, és akkor már kicsit nyugodtabb leszek :) És aztán lassan becsomagolom a tatyót, mert nem hiszem, hogy szept 21-ig bent akar maradni a kisasszony:)

Írj, hogy ti hogy álltok! Minden érdekel! :)

Puszi!

Niki

2010. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia Niki! Itt vagy még? Nem tudtam eddig írni... :S

Hogy vagytok? Egyben vagytok még? Hogy állsz a készülődéssel?

Én még mindig nem vagyok kész. Talán a héten, de már elég sok minden meg van.

Ja, szülésznőd van már?


Puszi!

Vigyázz Magatokra!


HA gondolod írjunk inkább priviben! ;)

2010. aug. 10. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!