Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vákuummal illetve elhúzódó...

Vákuummal illetve elhúzódó kitolással szültél?

Figyelt kérdés
Leírnád pár pontban, hogy szülés után mennyire jött helyre a gátizmod, a hüvely, lett -e esetleg következmény (sérv, süllyedés). Ha igen, akkor mikor érezted, hogy kialakult és jelenleg hogy érzed magad, tudtál valami gyógymódot rá? Szóval minden ilyen tapasztalat érdekelne ezekről a szülésekről.

#vákuum #elhúzódó kitolás
2015. szept. 16. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 órás lett a kitolásom és fogóval segítettek a fiamnak kibújni. Semmi problémám nem lett belőle, rendbe jött minden (gátizom, hüvely).
2015. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vákuum volt. A hátsó hüvelyfalam repedt végig, utána műtőben varrták össze. (Nekem a méhlepény is fentragadt, amit a doki ökölbe szorított kézzel tépkedett ki, az se segített...)

A hátsó hüvelyfal előreesett, de ez csak annyi hátránnyal jár, hogy a tampont macerásabb felhelyezni. Más szempontból nincs hátránya.


Köldöksérvem lett, de az a terhesség alatti hatalmas hasam miatt, nem a szüléssel összefüggésben.

2015. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Ne gondolj erre hogy vákummal kell majd kiráncigálni a gyereket. Láttam 1-et 2öt, borzalmas látvány. Már nekem fájt..

Aztán ennyit arról hogy a természetes szülésnek nincs szövődménye..

2015. szept. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kb.1 óra volt a kitolás és vákummal segítettek rá plusz könyökölt a doki a hasamba. 3 varratom volt,vágtak,repedtem. De minden oké 😊 2 hónapja szültem.
2015. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem gondolok arra, mert már megtörtént. Vákuum volt és elhúzódó. A babán meg sem látszott a dolog, de én eléggé szétmentem és az izmaim sokat sérültek. Ezért kérdeztem, kinek hogyan történt.
2015. szept. 21. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!