Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik vákuummal szültetek,...

Akik vákuummal szültetek, mekkora a gátsebetek?

Figyelt kérdés
Kb. hány cm? A vákuummal szülőknek nagyobb gátmetszést csinálnak vagy ez nem törvényszerű?
2011. nov. 18. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
engem vágtak és repedtem kívül belül is sajnos, elég sokáig varrtak, de nem tudom hány centi a gátsebem, mert a szülés után 1-2 héttel szinte már semmi nem látszott. Nagyon jó munkát végzett a dokim, mert nyoma sincs a hegnek :)
2011. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia

sajnos én vákummal szültem

de nem nézegettem magam odalenn, elvileg 3 öltésem volt

már 1,5 éves a lányom de sajnos ha összebújunk a párommal borzasztóan fáj a gátseb "helye"

2011. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is vákuummal szültem sajnos, pontos méretet nem tudok írni, de kb. 4-5 cm vágásom lehetett. Szerencsére nem repedtem sehol.
2011. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem varrtak rendesen,több mint egy órán át,hüvely fal,gátseb.De megmondom őszintén,fogalmam sincs mekkora lehet,sosem néztem meg.
2011. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem vágtak, repedtem + vákuum, sokáig varrt, iszonyatosan fájt, de csak azzal tudott vígasztalni, hogy higgyem el, a későbbi házaséletem érdekében teszi. Valóban hamar meggyógyult, és azóta sem érzem, szépen begyógyult. Profi volt.
2011. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a vákunmal szülés?31 hkm
2011. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt egy videó erről!

2011. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekemnemkellett vákum, de így is 5 cm-s gátsebem lett :( És a mai napig fáj, pedig lassan két éves a lányom :(

2011. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Na nem centire pontosan akartam tudni. :) Én sem nézegettem, csak fürdésnél éreztem és túl nagynak találtam.

Nekem a szülés nagyon fájt, de a varrás még jobban. Kb 1 órán keresztül varrtak, azonban nem tudom hány öltés, repedtem-e, a doki némán csinálta a dolgát, ugyanis nem voltam kommunikációra képes állapotban-vénásan kaptam a fájdalomcsillapítókat, és teljesen kába voltam. Kérdezni sem volt erőm, pedig elég kíváncsi vagyok az ilyen dolgokra, úgyhogy most már bánom...5 hónapja szültem

2011. nov. 19. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!