Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van, aki úgy érzi, tökéletes...

Van, aki úgy érzi, tökéletes szülése volt? Elmeséled?

Figyelt kérdés
Olyan történeteket keresek, ahol nincs "jó volt, de...", vagy "remekül ment, csak...", stb.
2015. szept. 17. 14:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
40+5-nél indították a szülést, reggel egy kis zselé a méhszájra, majd utána 1-2 órával burokrepesztés. Addig egyáltalán nem fájt, és a burokrepesztés után sem volt az a "falat kaparom" érzés. A repesztéstől számítva 2 órán belül megszületett a lányom, a kitolási szakasz max 5-10 perc volt. Egyáltalán nem kaptam sem oxit, sem fájdalomcsillapítót. Félig ülve szültem, ez volt a legkényelmesebb pozíció. Picike kozmetikázásra volt szükség (2 öltés), és mikor leszálltam az ágyról, hogy a szemben lévő franciaágyon tölthessük a 2 órát hármasban, már akkor azt mondtam, hogy ezt bármikor újracsinálnám. A bent töltött napok is jól teltek, semmire sem panaszkodnék. (A kosztot leszámítva...) Mindezt a dél-pestiben. Tavaly.
2015. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!