Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni 6 hétben normáli...

Császár utáni 6 hétben normális az ilyen jellegű összevissza vérzés?

Figyelt kérdés

Császárral született a babám, az első 2 hétben erős vérzésem volt, majd fokozatosan csökkent. Most olyan változó lett a vérzésem, egyszer nagyon megvan, egyszer kicsit. Van amikor csak barnázom, van amikor piros megint. A mennyisége is változik, de sose kell betét, tehát nem olyan bő. Most vagyok az 5. héten. Most pl 2 napja azt hittem el fog múlni, mert délelőtt semmi nem volt, délután enyhén barnázgattam. Ma meg délelőtt semmi, most meg megint piros vérzés jelentkezett. Ez még belefér a tisztulásba, vagy orvoshoz kell fordulnom?

Egyébként egyéb problémákra antibiotikumot kell szednem. ez is bekavarhat?


2015. szept. 29. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orvosom azt mondta, hogy az első 4-5 hónapban minden normális, az is, ha nem jön meg, az is, ha sokszor megjön. Az az egyetlen dolog, amire figyeljek, hogy ha túl sok jön és túl sokáig tart.
2015. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont ugyanigy volt nekem is.


Hidd el, mindjárt vége!


De a hat hetes kontrolon ugyis megvizsgalnak

2015. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!