Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs fogadott orvosom...

Ha nincs fogadott orvosom hogy zajlik a programozott császár? (Ikerterhesség)

Figyelt kérdés
Az első gyerkőc is császáros lett, mert gondok voltak. Most újra terhes vagyok ikrekkel! Sima rendelésre járok, nem fogadtam orvost, mikor és kitől fogom megtudni hogy mikor császároznak? Margit kórházba fogok elvileg szülni, oda tartozok!
2015. okt. 4. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A helyedben sürgősen fogadnék egy dokit.
2015. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak ott tudják megmondani, ahova jársz, ilyenekre nincs általános válasz.
2015. okt. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék fogadni orvost! Azt a 120 ezret amit elkérnek inkább a gyerekeimre költöm.....
2015. okt. 5. 07:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Ez esetben célszerű kinézni egy neked szipatikus dokit és mindig hozzá menni vissza. Ez azért is praktikus, mert ikrekkel nagyobb a komplikáció esélye, koraszülés lehetősége... Jó, ha van doki, akit esetleg be tudnak rántani hozzád, ha gond van.

Ha az elején vagy, még van időd átgondolni, mit szeretnél. Ha olyan orvost fogsz ki, aki lelkiismeretesen gondoskodik rólatok, legfeljebb a végére fogadod csak fel, esetleg a szülés után adsz egy ajándékkosarat.

Szerencsére nem minden orvos vár el 100 ezer feletti összeget.

2015. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ikreket szültem, ezért eszembe sem jutott, hogy NE legyen fogadott dokim. Persze nem kötelező, meg mindenkinek saját szíve joga eldönteni, de sajnos nagy komplikációk léphetnek fel és hirtelen, ikrekkel, ezért jó ha van dokid, akit bármikor hívhatsz.

Az én dokim amúgy 80ezret kért, ugyanúgy, mit sima egyes terhességnél vagy akár császárnál. (Van doki, aki ikrek vagy császár miatt többet kér)

Szerintem amúgy nyugodtan kérdezd meg a kórházban, hogy ez hogyan zajlik, legalább ennyire megnyugodhass! Hány hetes vagy?

2015. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18 hetes vagyok. Margit kórházba fogok elvileg szülni mert oda tartozok. Ott érdeklődtem ki mennyiért vállal szülést! 100ezer alatt SENKI! Akihez gondozásra járok kedves, alapos viszont ő nem abban a kórházban van, így ő is kilőve!
2015. okt. 13. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! En sem fogadtam orvos, bár szerettem volna, de az akkori doki mar nem vállat mert juni 30-ig volt, utana nyugdíjba vonult en Juli 23-ra voltam kiirva. Június 16-an be mentünk a kórházba mert görcsöltem es kezdett távozni a nyakdugo...mondtak hogy innen mar csak 3-an megyunk haza :) végül juni 30-an elfolyt a magzatvizem es sürgősségi császárral megszülettek a lanyok (A babánál előreesett a köldökzsinór) az en esetemben így vissza emlékezve jobb hogy nem volt fogadott orvosom, mondván minek?! Mivel ikerterhesseg a korhazban sokkal jobban odafigyelnek rátok! En a delpestiben voltam, es halas vagyok az orvosoknak es a szülésznőnek hogy életben egészségesen megszületett mind a ketto gyerekem :)
2015. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!