Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvosnál "mennyibe...

Fogadott orvosnál "mennyibe kerül", hogy kérésre császármetszést végezzen?

Figyelt kérdés
Gondolom orvostól is függ, de érdeklenek a tapasztalatok.

2015. jan. 4. 12:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Én is ezt szeretném, de nekem szerintem sima ügy lesz, mert van múltam már.

Most tervezem feltenni majd a kérdést a dokinak.


Neked van valami indokod rá? Ùgy könnyebb dolgod lenne. Melyik kórház?

2015. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%
ha pec van, komoly bajba kerül... Nálunk éppen most kapott büntit doktor bácsi a kórháztól, mert kiderült, hogy indok nélkül, pénzért csinált sectiókat. Még folyamatban van a vizsgálat, eltiltás is lehet a vége, mert a kórházat feljelentette egy kismama férje, bár nem volt szövődmény, de indokolatlan volt a beavatkozás. A kórház elismerte, de etikai bizottság elé is kerül az ügy, és fentről is rájuk szálltak.
2015. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Még azt is fontos tudni, hogy nem csak a doki dönt, mert kell hozzá professzori engedély is. Most az más kérdés, hogy a doki biztos talál olyan okot, nem értek hozzá. De a tény az, hogy át kell menni a professzori bemutatáson is.

2015. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Erre csak nagyvonalakban lehet választ adni. Az én dokim nem császároz kérésre. Akik a városunkban császároznak kérésre, azok 100-150-200 ezer Ft-ért vállalják.
2015. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nekem császározott kérésre 120e-t fizettem,de rámbízta az összeget.
2015. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:

Sokáig én is császáros szülést akartam,de ahogy közeledett az időpont,úgy változott a véleményem! És nagyon örülök neki,h nem az lett! Szerintem gondold át!

Itt a környéken 100.000,- körül van

2015. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 4. 17:20
 8/29 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak: 37 éves vagyok, és első baba lesz. A korom miatt kicsit "félek" a természetes úton való szüléstől.
2015. jan. 4. 17:23
 9/29 anonim ***** válasza:
30%
A korod miatt nem kell tartanod a természetes szüléstől. A császármetszés sokkal nagyobb kockázattal jár, mint a szülés, de kérdezz meg majd orvost is róla.
2015. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
41%

1-es vagyok: az én orvosom privát véleménye az, hogy ha tehetné, inkább császározna, mert sokkal veszélytelenebb.


De van mindenre érv és ellenérv, szerintem mindkét forma normál esetben veszélytelen, de vannak bonyolultabb esetek is.

2015. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!