Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor borotvalkozt...

Szülés után mikor borotvalkoztatok ott lent ismét?

Figyelt kérdés
Főleg azok válasza érdekelne, akiknek volt gatvarrasuk. Egy hete szültem, és szívesen borotválnam már. De félek, hogy beviszek valamit, vagy, hozzáérek a varrathoz.
2015. okt. 7. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha egy hét után nem borzadsz el a látványtól, ami lent fogad, elég jól állsz a gyógyulással.


Én a 6 hetes kontrollra (ami a 7. héten volt) próbálkoztam először. Akkor is csak nagyon óvatosan.

Addig eleve csak tiszta vízzel mosakodtam orvosi javaslatra (sima vízzel nehéz is lett volna borotválni).

2015. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a kontrollra borotváltam le :)
2015. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a 4. napon a varratszedésre már leborotváltam, nem volt semmi gond, szépen gyógyult, óvatos is voltam, meg hát a gát környékén amúgy sem volt nagyon mit borotválgatni.
2015. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat hetes kontrollra borotváltam le, előbb nem mertem hozzányúlni, pedig jól gyógyult. Mondjuk nekem a gátamon is tiszta dzsungel van, ahogy mindenhol ott lenn, úgyhogy nekem elég szép művelet csupaszítani, nem csak áthúzom egyszer és kész. :-)
2015. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még a kórházban varratszedés tiszteletére :) szedtem le,a negyedik napon kb.Szépen óvatosan,hiszen tisztálkodni ígyis-úgyis kell,a borotva pedig még nem volt használatban,mondhatni "steril" volt.
2015. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb 3 het utan, mikor mar kezdett gyogyulni a seb
2015. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!