Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kissé diszkrét. Gátvédelemmel...

Kissé diszkrét. Gátvédelemmel szültek válaszát várom. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gátvédelemmel szültem még csa két hete.Arra lennék kiváncsi hogy a szex fájdalmas lesz.Az elsőnél vágtak repedtem is és utána min.fél év kelett mire minden jó volt.Most még egy pici sérülésem sem lett de még is aggaszt,hogy nem fog majd menni.Tapasztalatok?Előre is köszönöm!!!
2010. márc. 15. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fajt, de egy picit kellemetlen volt az elso alkalommal.Es max 1 percig. Kicsit ugy ereztem, mintha kicsit szuk lettem volna. Szules utan ez mondjuk hulyen hangzik, de igy van. Mi az elso 8 hetben nem szeretkeztunk, ez is lehet, hogy befolyasolta.
2010. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de próbáljátok majd meg síkosítóval. Nekünk az nagyon bejött! És előtte "lazítónak" egy pohár bor... ;)
2010. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első szüléskor vágtak, nekem is nagyon fájt és sokáig kellemetlen volt. A második babám gátvédelemmel született, nem is repedtem. Szülés után 4 héttel próbáltuk és nagyon jó volt, semmilyen problémát nem okozott, pedig az elején meg görcsöltem is, féltem, hogy kellemetlen lesz.
2010. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én az első babámat gátvédelemmel szültem, de szülés után egyáltalán nem kívántam a szexet. 8 hét után próbálkoztunk először, semmi gáz nem volt, de a síkosító az elkelt, mert a szoptatástól száraz a hüvely.Nem hogy nem fáj a szex szülés után, hanem nekem még jobb mint azelőtt volt. sokkal jobban élvezem a szexet, mint azelőtt - és nekem még ital sem kell hozzá. A párom is azt mondta, hogy jobb a nunám, mint újkorában volt :-)

...bár szerintem ez azért van, mert sokkal nyíltabb lettem és sokkal jobban ismerem a testem, mint terhesség, szülés előtt. Úgy érzem, végre felnőttem...

2010. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 17. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!