Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek alapján valószínű nem...

Ezek alapján valószínű nem szülök a napokban?

Figyelt kérdés

38.hetes vagyok ma. c:3100 de már 15.hét óta.

Vannak jóslóim, de nem vészesek, második baba.

Elsőnél 2111-es értékkel "szaladgáltam" majd 3 hétig, 38+6.hétre született.

Sokszor nyomja ki magát a baba,mocorog még.

Tudom, hogy ezt így nem lehet megmondani, de ugye valószínűbb, hogy mostanság még nem indul be a szülés? Vagy ez tényleg ennyire bizonytalan? ( férjemnek 3 napig távol kell lennie a munkája miatt, minimum 3 órás autóútnyira)


2015. okt. 13. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megmondani. Teljesen zárt 3000-es méhszájjal 38. héten beindult a szülés nálam. Semmi előjele nem volt.
2015. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki tudja...

Nekem teljesen zárt volt a méhszáj, se jósló, semmi. NST-n az orvos azt mondta, h szerinte még 1 hét, mire valami lesz. Na, aznap éjjel elfolyt a magzatvíz.

2015. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azert csak kondom a ferjemnek hogy ne mondja le hisz valamilyen elojele csak lesz a szulesnek. Ha mas nem elfolyik a viz es akkor is van meg 1.5- 2 ora amig a korhazba bejutok es valoszinuleg nem fel ora alatt lesz meg a baba tehat nagyobb a valoszinusege hogy hazaer. Remelem..

Egyebkent sem nyakdugo sem rendszeres fajasok sem a baba feje szerintem nincs meg beilleszkedve mert eleg erosen fesziti a bordamat. Bar a doki semmit nem szolt ma errol.

2015. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!