Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnapra vagyok kiirva, ma...

Holnapra vagyok kiirva, ma voltam dokinál a vizsgálat eredménye Cs:3210, görcsölgetek most is! Mikor lehet ebből szülés, és ha nem indulna meg akkor mikor kell korházba menni és mikor inditják meg?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel a külső méhszájad még teljesen zárt,ezért valószínű,hogy ma még nem fog előbújni a baba.Gondolom neked is mondták,hogy holnap menj be vizsgálatra.

Az,hogy befektetnek-e az az eredményeidtől illetve az orvostól múlik,mint ahogy az is,hogy ha nem indul el spontán a szülés,mikor indítják meg.

Engem a kiírt időpont napján fektettek be rossz NST eredmény miatt,de másnap már megindult a szülés!

2008. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de igen,holnap be kell mennem Nst-re,remélem hamarosan meg lesz a kis hercegnőnk!:)Te mikor szültél?:)nehéz volt a szülésed?
2008. szept. 10. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem már túl vagy a vizsgálaton és minden rendben van.

Én 2006.május 25-én szültem.

24-én reggel(akkor már bent voltam a kórházban)fél 5 körül kezdődtek a fájások és majd csak este 10-kor lettek 10 percesek.Utána már pörögtek az események,1:45-kor megszületett Dávid 3200g-mal és 53cm-rel.

Egyébként gyógyszer mellett lettem terhes,de szerencsére csak akkor látja doki,ha kötelező vizsgálat van.

Majd írj,mi történt!

Sok sikert! :))

2008. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma voltam vizsgálaton még mindig nincs semmi ,holnap is mennem kell és mostmár addig mig meg nem születik a kis hercegnőnk mindennap kell menni!Nagyon várjuk már:)Ahogy telnek a napok egyre izgatottabb vagyok,még nem mondták mikor inditják meg a szülést,nincs fogadott dokim,sokszor ugy érzem nem is foglalkoznak ugy az emberrel:(,de remélem hamarosan itt lesz a karjaimba a kis huncutkám !Gratulálok a picurkádhoz és jó egészséget kivánok nektek,biztos nagyon édi a kisfiad!ha van kedved irj vagy msn?
2008. szept. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!